Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Carlo Milano Biokrb so zadnou zrkadlovou stenou Carlo Milano Biokrb so zadnou zrkadlovou stenou
Nástenné biokrby môžete jednoduchoinštalovať na každý typ steny. Či už máte postavené z tehál, sadrokartónu, alebo bývate v paneláku, tento biokrb Carlo Milano je možné pripevniť kdekoľvek. Kvalitné nástenné biokrby vďaka svojej výhrevnosti efektívne doplní Vaše súčasné vykurovanie. Bio krby však slúži aj ako krásny dizajnovýdoplnok. Biokrb má zrkadlovú zadnú stenu odrážajúce plamene, takže vyzerajú ako živé. Vďaka využitiu Bioetanolu šetrného k životnémuprostrediu nepotrebujete komín. Doba horenia: až 3,5 hodiny. zrkadlová zadná stena odrážajúce plamene bio-etanol objem: 400 ml až 3,5 hodiny horenia pre miestnosti od 20 m2 (strop výška 2.30 m) rozmery (š x v x h): 45 × 50 × 16 cmNástenné biokrby:    jednoduchá inštalácia na každý typ steny (tehla, sadrokartón, panel)    vďaka výhrevnosti efektívne doplní existujúce vykurovanie    dekorácie a prídavný zdroj tepla zároveňVýhody biokrbov:    môže byť umiestnený v miestnosti bez komína    vytvárajú teplé a útulné prostredie    lacnejšie prevádzku aj obstaranie oproti klasickým kozubom    1 l bioetanolu horí cca 3-6 hodín    doplnkový zdroj tepla    palivo: bioetanol je jednou z foriem tzv. zeleného paliva, počas spaľovania vzniká len vodná para a CO2 (kysličník uhličitý).    počas spaľovania nevznikajú sadze ani dym    výkon biokrbu sa pohybuje v rozmedzí 1,5 - 7,1 kW, čo zodpovedá výkonu menších kachlíMontáž:Biokrb je možné namontovať veľmi ľahko. Mal by byť pripevnený na stene, na dvoch až štyroch úchytech.Nepotřebuje žiadnu podpernú konštrukciu! Nie je tiež nutné vlastniť povolenie na jeho instalaci.K kúrenie sa tiež nepoužíva drevo - biokrby sú navrhnuté pre spaľovanie výhradne biopalív (používanie iných palív je zakázané - môže spôsobiť výbuch !!.Bezpečnosť:Samotné biopalivo nevytvára nebezpečenstvo bezprostredného vznietenia ani výbuchu. Zapaľuje sa pomaly a horí postupne. Oheň bude horieť len do chvíle dodania ďalšieho paliva. Nie je potrebný žiadny skomplikovaná regulátor. Aj keby sa oheň napríklad len na chvíľu dostal mimo biokrb, nemusíte sa báť žiadnych nebezpečných plynů.Biopalivo je pri spaľovaní viac energetické ako drevo o viacmenej 40%. 1 liter biopaliva horí 2-4hodin (podľa veľkosti krbu). Spaľovanie nesprevádza ani dym ani žiadny zápach, vytvára sa len vodná para a CO2 v proporciách podobných vzduchu vydechovanému ľuďmi.Pozor: biokrby nie sú určené k stálemu kúrenie, majú plniť funkciu iba dekoračná. Mimo to sa nahrievajú, preto zabráňte kontaktu detí s nahriatym biokrby.Je zakázané: dolievať palivo v priebehu horenia
0,0 0
113
4Home Bytové doplnky a dekorácie Biokrby a krby Biokrby Carlo Milano Biokrb so zadnou zrkadlovou stenou

Carlo Milano Biokrb so zadnou zrkadlovou stenou

Doprava zadarmo

Carlo Milano Biokrb so zadnou zrkadlovou stenou

Dostupnosť: Vypredané

PopisNástenné biokrby môžete jednoduchoinštalovať na každý typ steny. Či už máte postavené z tehál, sadrokartónu, alebo bývate v paneláku, tento biokrb Carlo Milano je možné pripevniť kdekoľvek. Kvalitné nástenné biokrby vďaka svojej výhrevnosti efektívne doplní Vaše súčasné vykurovanie. Bio krby však slúži aj ako krásny dizajnovýdoplnok. Biokrb má zrkadlovú zadnú stenu odrážajúce plamene, takže vyzerajú ako živé. Vďaka využitiu Bioetanolu šetrného k životnémuprostrediu nepotrebujete komín.

 

Doba horenia: až 3,5 hodiny.

 
 • zrkadlová zadná stena odrážajúce plamene
 • bio-etanol objem: 400 ml až 3,5 hodiny horenia
 • pre miestnosti od 20 m2 (strop výška 2.30 m)
 • rozmery (š x v x h): 45 × 50 × 16 cm
 
Nástenné biokrby:
 
 •    jednoduchá inštalácia na každý typ steny (tehla, sadrokartón, panel)
 •    vďaka výhrevnosti efektívne doplní existujúce vykurovanie
 •    dekorácie a prídavný zdroj tepla zároveň
 
Výhody biokrbov:
 
 •    môže byť umiestnený v miestnosti bez komína
 •    vytvárajú teplé a útulné prostredie
 •    lacnejšie prevádzku aj obstaranie oproti klasickým kozubom
 •    1 l bioetanolu horí cca 3-6 hodín
 •    doplnkový zdroj tepla
 •    palivo: bioetanol je jednou z foriem tzv. zeleného paliva, počas spaľovania vzniká len vodná para a CO2 (kysličník uhličitý).
 •    počas spaľovania nevznikajú sadze ani dym
 •    výkon biokrbu sa pohybuje v rozmedzí 1,5 - 7,1 kW, čo zodpovedá výkonu menších kachlí
 
 
 
 
Montáž:
Biokrb je možné namontovať veľmi ľahko. Mal by byť pripevnený na stene, na dvoch až štyroch úchytech.Nepotřebuje žiadnu podpernú konštrukciu! Nie je tiež nutné vlastniť povolenie na jeho instalaci.K kúrenie sa tiež nepoužíva drevo - biokrby sú navrhnuté pre spaľovanie výhradne biopalív (používanie iných palív je zakázané - môže spôsobiť výbuch !!.
 
Bezpečnosť:
Samotné biopalivo nevytvára nebezpečenstvo bezprostredného vznietenia ani výbuchu. Zapaľuje sa pomaly a horí postupne. Oheň bude horieť len do chvíle dodania ďalšieho paliva. Nie je potrebný žiadny skomplikovaná regulátor. Aj keby sa oheň napríklad len na chvíľu dostal mimo biokrb, nemusíte sa báť žiadnych nebezpečných plynů.Biopalivo je pri spaľovaní viac energetické ako drevo o viacmenej 40%. 1 liter biopaliva horí 2-4hodin (podľa veľkosti krbu). Spaľovanie nesprevádza ani dym ani žiadny zápach, vytvára sa len vodná para a CO2 v proporciách podobných vzduchu vydechovanému ľuďmi.
Pozor: biokrby nie sú určené k stálemu kúrenie, majú plniť funkciu iba dekoračná. Mimo to sa nahrievajú, preto zabráňte kontaktu detí s nahriatym biokrby.
Je zakázané: dolievať palivo v priebehu horenia

Farba: čierna
Hĺbka (cm): 16 cm
Materiál: kov + tepluvzdorné sklo
Objem (ml): 400 ml
Šírka (cm): 45 cm
Výška (cm): 50 cm
 502238
Zdieľať
carlomilano

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Dotazy

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť