Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Catler GR 4011 kontaktný gril Catler GR 4011 kontaktný gril
Gril kontaktný CATLER, GR 4011Vďaka elektrickému kontaktnému grile CATLER môžete grilovať celý rok. Grilovacie dosky sú rebrované a opatrené vysoko kvalitné nepriľnavou povrchovou úpravou Quantanium TM, odolnou proti poškriabaniu, ktorá zabraňuje, aby sa potraviny pripaľovalo. Povrch dosiek sa nechá veľmi ľahko čistiť za pomoci papierového obrúska bez použitia saponátu a vyberateľnej odkvapkávacej misky na tuk a šťavu.Vďaka variabilnému nastavenie teploty od 180 - 220 °C môžete pohodlne grilovať rôzne pokrmy. Nižšia teplota je vhodná na prípravu sendvičov, zatiaľ čo vyššia teplota je ideálna pre prípravu šťavnatých steakov. Sklopením nožičiek možno nastaviť sklon spodnej dosky pre odvádzanie prebytočného tuku do vyberateľnej odkvapkávacej misky. Pri grilovaní krehkých pokrmov, ako sú ryby, zelenina a pod, iste oceníte nastavenie výšky hornej grilovacie dosky.Kontaktný gril GR 4011 je vybavený čistiaca stierkou, ktorá svojím tvarovaním podľa rebrovanie grilovacích dosiek umožňuje ľahšie čistenie grilovacích dosiek. Svetelná indikácia pripojenia k sieťovej zásuvke a nahriatie grilovacích dosiek.
0,0 0
120
4Home Domáce spotrebiče Elektrické grily Catler GR 4011 kontaktný gril

Catler GR 4011 kontaktný gril

Doprava zadarmo

Catler GR 4011 kontaktný gril

Dostupnosť: Vypredané

PopisGril kontaktný CATLER, GR 4011

Vďaka elektrickému kontaktnému grile CATLER môžete grilovať celý rok. Grilovacie dosky sú rebrované a opatrené vysoko kvalitné nepriľnavou povrchovou úpravou Quantanium TM, odolnou proti poškriabaniu, ktorá zabraňuje, aby sa potraviny pripaľovalo. Povrch dosiek sa nechá veľmi ľahko čistiť za pomoci papierového obrúska bez použitia saponátu a vyberateľnej odkvapkávacej misky na tuk a šťavu.
 
Vďaka variabilnému nastavenie teploty od 180 - 220 °C môžete pohodlne grilovať rôzne pokrmy. Nižšia teplota je vhodná na prípravu sendvičov, zatiaľ čo vyššia teplota je ideálna pre prípravu šťavnatých steakov. Sklopením nožičiek možno nastaviť sklon spodnej dosky pre odvádzanie prebytočného tuku do vyberateľnej odkvapkávacej misky. Pri grilovaní krehkých pokrmov, ako sú ryby, zelenina a pod, iste oceníte nastavenie výšky hornej grilovacie dosky.
 
Kontaktný gril GR 4011 je vybavený čistiaca stierkou, ktorá svojím tvarovaním podľa rebrovanie grilovacích dosiek umožňuje ľahšie čistenie grilovacích dosiek. Svetelná indikácia pripojenia k sieťovej zásuvke a nahriatie grilovacích dosiek.

Farba: sivá
Hĺbka (cm): 34,9 cm
Prevedenie grilu: stolný
Príkon: 2200 W
Šírka (cm): 38 cm
Šírka (cm): 14,6 cm
 605043
Zdieľať
catler

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť