Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od 3,99 €
Concept RK0071 rýchlovarná kanvica keramická 1,5 l, sivá
Katalógové číslo:
119832Popis
- maximálny objem 1,5 l (pre prípravu až 6 šálok)
- zaistenie veka proti vypadnutiu pri nalievaní do šálky
- veľký plniaci otvor
- skryté výhrevné teleso
- svetelná kontrolka prevádzky v spínači
- otočný 360° stredový konektor
- gumené protišmykové nožičky
- priestor pre uskladnenie sieťového kábla v podstavci
- dvojnásobné bezpečnostné istenie (automatické vypnutie pri zapnutí prístroja bez vody, automatické vypnutie pri dosiahnutí bodu varu)
- rozmery: 26 x 16,5 x 22 cm
Parametre
| Značka: |
Concept
|
| Dĺžka prívodného kábla: | 0,65 m |
| Farba: | sivá |
| Hĺbka (cm): | 16,5 cm |
| Hmotnosť: | 1,4 kg |
| Materiál: | keramika |
| Objem (l): | 1,5 l |
| Príkon: | 1200 W |
| Šírka (cm): | 26 cm |
| Výška (cm): | 22 cm |