Concept VO4001 osobná váha diagnostická PERFECT HEALTH, čierna Concept VO4001 osobná váha diagnostická PERFECT HEALTH, čierna
O prehľad nielen váhy, ale aj kompletnej analýzy tela sa postará diagnostická osobná váha Concept VO4001 Perfect Health. Váha je v elegantnom čiernom prevedení, takže sa bude hodiť do každej domácnosti. Mimo jej vzhľad sa môžete tešiť na kompletnú analýzu tela, ktorá zistí až 13 parametrov. Medzi ne sa radí už spomenutá hmotnosť, BMI a BMR, podkožný tuk, hmotnosť bez tuku, viscerálny tuk, telesná voda, kostrové svaly, svalová hmota, proteín, kostná hmota a metabolický vek. Váha disponuje LED displejom, ktorý vám zobrazí aktuálny váhu. Váha ponúka možnosť prepojenia s mobilnou aplikáciou FeelFit pomocou Bluetooth. Táto aplikácia je podporovaná ako systémom iOS, tak i systémom Android.
5,0 2
32

Concept VO4001 osobná váha diagnostická PERFECT HEALTH, čierna

Concept VO4001 osobná váha diagnostická PERFECT HEALTH, čierna

2 hodnotenia
31,99 €  vrátane DPH
Dostupnosť: Skladom 1 ks
U vás: pondelok 09. 08. 2021   (kuriérom DPD a SPS)
Nákupom získate 63 Pohodáčikov

PopisO prehľad nielen váhy, ale aj kompletnej analýzy tela sa postará diagnostická osobná váha Concept VO4001 Perfect Health. Váha je v elegantnom čiernom prevedení, takže sa bude hodiť do každej domácnosti. Mimo jej vzhľad sa môžete tešiť na kompletnú analýzu tela, ktorá zistí až 13 parametrov. Medzi ne sa radí už spomenutá hmotnosť, BMI a BMR, podkožný tuk, hmotnosť bez tuku, viscerálny tuk, telesná voda, kostrové svaly, svalová hmota, proteín, kostná hmota a metabolický vek. Váha disponuje LED displejom, ktorý vám zobrazí aktuálny váhu.
 
Váha ponúka možnosť prepojenia s mobilnou aplikáciou FeelFit pomocou Bluetooth. Táto aplikácia je podporovaná ako systémom iOS, tak i systémom Android.
 

Parametre a špecifikácia

Farba: čierna
Hĺbka (cm): 30 cm
Hmotnosť: 1,85 kg
Materiál: plast + sklo
Nosnosť: 180 kg
Šírka (cm): 30 cm
Výška (cm): 2,5 cm

Katalógové číslo:

 122233
Zdieľať
concept

Hodnotenie

5,0 (2 hodnotenia)
100 % zákazníkov odporúča
1 recenzia

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie