Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Drevník, zelená Drevník, zelená
Praktický drevník Sharks pre ľahké uskladnenie vykurovacieho dreva a štiepaného dreva. Tento dreváreň ocenia všetci, ktorí kúria či prikuruje drevom v krbe, kotli alebo kachliach, príp. uskladňuje drevo pre udiareň. Vďaka tomuto drevníka sa podarí udržať palivové drevo v suchu, príp. uskladnené vlhké drevo vhodne preschne pre ideálnu spotrebu. Uskladnenie dreva v drevárne je ideálny, pretože uložením nepodľahne plesniam a nebude znehodnotený. Jednoduchá montáž, konštrukcia z pozinkovaného oceľového rámu o hrúbke 0,6 mm, hrúbka dosky 0,25 mm.
0,0 0
132

Drevník, zelená

Drevník, zelená

Dostupnosť: Vypredané

PopisPraktický drevník Sharks pre ľahké uskladnenie vykurovacieho dreva a štiepaného dreva. Tento dreváreň ocenia všetci, ktorí kúria či prikuruje drevom v krbe, kotli alebo kachliach, príp. uskladňuje drevo pre udiareň. Vďaka tomuto drevníka sa podarí udržať palivové drevo v suchu, príp. uskladnené vlhké drevo vhodne preschne pre ideálnu spotrebu. Uskladnenie dreva v drevárne je ideálny, pretože uložením nepodľahne plesniam a nebude znehodnotený. Jednoduchá montáž, konštrukcia z pozinkovaného oceľového rámu o hrúbke 0,6 mm, hrúbka dosky 0,25 mm.

 

Dĺžka (cm): 163 cm
Farba: zelená
Materiál: oceľ
Šírka (cm): 102 cm
Výška (cm): 199 cm
 603693
Zdieľať
sharks

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť