Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
4Home O spoločnosti Aktuality E-shop www.4home.sk v novom štýle!

E-shop www.4home.sk v novom štýle!

18. 09. 2012 | Vitajte na novom e-shope www.4home.sk, na ktorom nájdete množstvo atraktívnych noviniek a prekvapení. Predstavíme vám tie najdôležitejšie.

Čo je u nás nové?

1. Nové logo a vizuálny štýl

Nové logo i vizuálny štýl v nových firemných farbách reprezentujú inovácie a modernizácie, ktorými naša spoločnosť v súčasnosti prechádza. Nové značky a produkty aj lepšie ceny poštovného. To všetko už čoskoro na www.4home.sk.

2. Nový tovar

Ponuku tovaru sme rozšírili o viac ako 2 000 nových produktov. Vyberať teraz môžete z viac ako 3 500 produktov a ďalšie novinky pre vás pripravujeme.

3. Nové značky

Na našom e-shope teraz nájdete produkty nových atraktívnych značiek. Za všetky menujme značky ETA, Concept, SodaStream, Dolce Gusto, Bosch alebo Narex.

4. Prehľadnejšia kategorizácia produktov

Ponuka našich produktov je teraz pre väčšiu prehľadnosť roztriedená do nových kategórií. Hľadanie konkrétneho tovaru pre vás bude oveľa jednoduchšie.

Lepšie ceny poštovného a ďalšie novinky?

Chcete sa včas dozvedieť o lepších cenách poštovného a ďalších novinkách? Prihláste sa k odberu noviniek na www.4home.sk a my vás budeme vždy informovať o dôležitých novinkách, akčných ponukách aj sezónnych výpredajoch.

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť