Menu
Eta 002390050 Kuchynský robot Gratussino Maxo Eta 002390050 Kuchynský robot Gratussino Maxo
Kuchynský robot Gratussino Maxo poteší svojimi kompaktnými rozmermi a napriek tomu, vďaka svojej bohatej výbave, maximálnou využitelnosťou. Robot vám pomôže šľahať, miešať aj vymiesiť cesto, zvládne však tiež mletie mäsa, strúhanie, lisovanie ovocia, bobuľovín a zeleniny, plnenie údenín aj tvorbu mäsových trubičiek kebbe či pretlačenie strojových cukroviniek.Výkonný motor s príkonom 1000 W, plynulou reguláciou a stabilizátorom otáčok zaisťuje optimálny výkon aj pri veľkej záťaži. Kovové prevodové kolesá potom zaisťujú dlhú životnosť a planetárny systém miešania systematickejšie a kvalitnejšie spracovanie obsahu nádoby.Bezpečnosť zvyšuje systém výkyvného ramena umožňujúceho ľahkú výmenu pracovných nástavcov, bezpečnostná poistka zabraňujúca nechcenému spusteniu v otvorenej polohe, poistka proti preťaženiu alebo protišmykové nožičky zaisťujúce stabilitu na pracovnej ploche.Súčasťou balenia je nerezová pracovná misa s objemom 4,5 l vrátane priehľadného veka s otvorom pre ľahké plnenie aj za chodu, miesiaci hák a miešací i šľahací nástavec. Naviac však balenie obsahuje tiež unikátny lis na ovocie, bobuľoviny a zeleninu. Vďaka nemu si doma môžete vyrobiť šťavu z ríbezlí, čučoriedok, malín, pomarančov alebo napríklad uhoriek a paradajok. K nemu patrí tiež 0,8 litrová nádoba na šťavu a čistiaca kefka.Mlynček na mäso s ktorým zvládnete pripraviť mäso na karbonátky, hamburgery či boloňskú omáčku. Pomocou ďalších nástavcov môžete vytvárať údenárske výrobky, kebbe či kúzliť vianočné domáce pečivo.A vďaka poslednému významnému príslušenstvu - strúhadlo so 4 nástavcami - veľmi rýchlo spracujete zeleninu, oriešky alebo syry.Ďalšou výhodou je veľmi rýchle zostavenie, jednoduché ovládanie, ľahká údržba vrátane možnosti umývania jednotlivých dielov v umývačke riadu a pri uskladnení priestor pre navinutie 1,2 metra dlhého napájacieho káblu.ETA na tento produkt poskytuje predĺženú záruku 5 rokov na motor.Technické parametre:veľmi rýchle zostavenie pracovných nástavcov, jednoduché ovládanie a jednoduchá údržbamožnosť umývania jednotlivých nekovových dielcov v umývačke riadusvetelná signalizácia prevádzkypriestor pre navinutie napájacieho káblumaximálna hladina akustického hluku je 79 dB (A)dĺžka napájacieho káblu 1,2 m
0,0 0
300

Eta 002390050 Kuchynský robot Gratussino Maxo

Doprava zadarmo

Eta 002390050 Kuchynský robot Gratussino Maxo

Dostupnosť: Vypredané

PopisKuchynský robot Gratussino Maxo poteší svojimi kompaktnými rozmermi a napriek tomu, vďaka svojej bohatej výbave, maximálnou využitelnosťou. Robot vám pomôže šľahať, miešať aj vymiesiť cesto, zvládne však tiež mletie mäsa, strúhanie, lisovanie ovocia, bobuľovín a zeleniny, plnenie údenín aj tvorbu mäsových trubičiek kebbe či pretlačenie strojových cukroviniek.
 
Výkonný motor s príkonom 1000 W, plynulou reguláciou a stabilizátorom otáčok zaisťuje optimálny výkon aj pri veľkej záťaži. Kovové prevodové kolesá potom zaisťujú dlhú životnosť a planetárny systém miešania systematickejšie a kvalitnejšie spracovanie obsahu nádoby.
 
Bezpečnosť zvyšuje systém výkyvného ramena umožňujúceho ľahkú výmenu pracovných nástavcov, bezpečnostná poistka zabraňujúca nechcenému spusteniu v otvorenej polohe, poistka proti preťaženiu alebo protišmykové nožičky zaisťujúce stabilitu na pracovnej ploche.
 
Súčasťou balenia je nerezová pracovná misa s objemom 4,5 l vrátane priehľadného veka s otvorom pre ľahké plnenie aj za chodu, miesiaci hák a miešací i šľahací nástavec. Naviac však balenie obsahuje tiež unikátny lis na ovocie, bobuľoviny a zeleninu. Vďaka nemu si doma môžete vyrobiť šťavu z ríbezlí, čučoriedok, malín, pomarančov alebo napríklad uhoriek a paradajok. K nemu patrí tiež 0,8 litrová nádoba na šťavu a čistiaca kefka.
 
Mlynček na mäso s ktorým zvládnete pripraviť mäso na karbonátky, hamburgery či boloňskú omáčku. Pomocou ďalších nástavcov môžete vytvárať údenárske výrobky, kebbe či kúzliť vianočné domáce pečivo.
 
A vďaka poslednému významnému príslušenstvu - strúhadlo so 4 nástavcami - veľmi rýchlo spracujete zeleninu, oriešky alebo syry.
 
Ďalšou výhodou je veľmi rýchle zostavenie, jednoduché ovládanie, ľahká údržba vrátane možnosti umývania jednotlivých dielov v umývačke riadu a pri uskladnení priestor pre navinutie 1,2 metra dlhého napájacieho káblu.
 
ETA na tento produkt poskytuje predĺženú záruku 5 rokov na motor.
 
 
Technické parametre:
veľmi rýchle zostavenie pracovných nástavcov, jednoduché ovládanie a jednoduchá údržba
možnosť umývania jednotlivých nekovových dielcov v umývačke riadu
svetelná signalizácia prevádzky
priestor pre navinutie napájacieho káblu
maximálna hladina akustického hluku je 79 dB (A)
dĺžka napájacieho káblu 1,2 m

Farba: biela
Objem (l): 4,5 l
Príkon: 1000 W
 106863
Zdieľať
eta

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť