Eta 002390050 Kuchynský robot Gratussino Maxo Eta 002390050 Kuchynský robot Gratussino Maxo
Kuchynský robot Gratussino Maxo poteší svojimi kompaktnými rozmermi a napriek tomu, vďaka svojej bohatej výbave, maximálnou využitelnosťou. Robot vám pomôže šľahať, miešať aj vymiesiť cesto, zvládne však tiež mletie mäsa, strúhanie, lisovanie ovocia, bobuľovín a zeleniny, plnenie údenín aj tvorbu mäsových trubičiek kebbe či pretlačenie strojových cukroviniek.Výkonný motor s príkonom 1000 W, plynulou reguláciou a stabilizátorom otáčok zaisťuje optimálny výkon aj pri veľkej záťaži. Kovové prevodové kolesá potom zaisťujú dlhú životnosť a planetárny systém miešania systematickejšie a kvalitnejšie spracovanie obsahu nádoby.Bezpečnosť zvyšuje systém výkyvného ramena umožňujúceho ľahkú výmenu pracovných nástavcov, bezpečnostná poistka zabraňujúca nechcenému spusteniu v otvorenej polohe, poistka proti preťaženiu alebo protišmykové nožičky zaisťujúce stabilitu na pracovnej ploche.Súčasťou balenia je nerezová pracovná misa s objemom 4,5 l vrátane priehľadného veka s otvorom pre ľahké plnenie aj za chodu, miesiaci hák a miešací i šľahací nástavec. Naviac však balenie obsahuje tiež unikátny lis na ovocie, bobuľoviny a zeleninu. Vďaka nemu si doma môžete vyrobiť šťavu z ríbezlí, čučoriedok, malín, pomarančov alebo napríklad uhoriek a paradajok. K nemu patrí tiež 0,8 litrová nádoba na šťavu a čistiaca kefka.Mlynček na mäso s ktorým zvládnete pripraviť mäso na karbonátky, hamburgery či boloňskú omáčku. Pomocou ďalších nástavcov môžete vytvárať údenárske výrobky, kebbe či kúzliť vianočné domáce pečivo.A vďaka poslednému významnému príslušenstvu - strúhadlo so 4 nástavcami - veľmi rýchlo spracujete zeleninu, oriešky alebo syry.Ďalšou výhodou je veľmi rýchle zostavenie, jednoduché ovládanie, ľahká údržba vrátane možnosti umývania jednotlivých dielov v umývačke riadu a pri uskladnení priestor pre navinutie 1,2 metra dlhého napájacieho káblu.ETA na tento produkt poskytuje predĺženú záruku 5 rokov na motor.Technické parametre:veľmi rýchle zostavenie pracovných nástavcov, jednoduché ovládanie a jednoduchá údržbamožnosť umývania jednotlivých nekovových dielcov v umývačke riadusvetelná signalizácia prevádzkypriestor pre navinutie napájacieho káblumaximálna hladina akustického hluku je 79 dB (A)dĺžka napájacieho káblu 1,2 m
0,0 0
300

Eta 002390050 Kuchynský robot Gratussino Maxo

Doprava zadarmo
Eta 002390050 Kuchynský robot Gratussino Maxo Eta 002390050 Kuchynský robot Gratussino Maxo Eta 002390050 Kuchynský robot Gratussino Maxo Eta 002390050 Kuchynský robot Gratussino Maxo Eta 002390050 Kuchynský robot Gratussino Maxo Eta 002390050 Kuchynský robot Gratussino Maxo Eta 002390050 Kuchynský robot Gratussino Maxo Eta 002390050 Kuchynský robot Gratussino Maxo Eta 002390050 Kuchynský robot Gratussino Maxo Eta 002390050 Kuchynský robot Gratussino Maxo Eta 002390050 Kuchynský robot Gratussino Maxo

Eta 002390050 Kuchynský robot Gratussino Maxo

Dostupnosť: Vypredané

PopisKuchynský robot Gratussino Maxo poteší svojimi kompaktnými rozmermi a napriek tomu, vďaka svojej bohatej výbave, maximálnou využitelnosťou. Robot vám pomôže šľahať, miešať aj vymiesiť cesto, zvládne však tiež mletie mäsa, strúhanie, lisovanie ovocia, bobuľovín a zeleniny, plnenie údenín aj tvorbu mäsových trubičiek kebbe či pretlačenie strojových cukroviniek.
 
Výkonný motor s príkonom 1000 W, plynulou reguláciou a stabilizátorom otáčok zaisťuje optimálny výkon aj pri veľkej záťaži. Kovové prevodové kolesá potom zaisťujú dlhú životnosť a planetárny systém miešania systematickejšie a kvalitnejšie spracovanie obsahu nádoby.
 
Bezpečnosť zvyšuje systém výkyvného ramena umožňujúceho ľahkú výmenu pracovných nástavcov, bezpečnostná poistka zabraňujúca nechcenému spusteniu v otvorenej polohe, poistka proti preťaženiu alebo protišmykové nožičky zaisťujúce stabilitu na pracovnej ploche.
 
Súčasťou balenia je nerezová pracovná misa s objemom 4,5 l vrátane priehľadného veka s otvorom pre ľahké plnenie aj za chodu, miesiaci hák a miešací i šľahací nástavec. Naviac však balenie obsahuje tiež unikátny lis na ovocie, bobuľoviny a zeleninu. Vďaka nemu si doma môžete vyrobiť šťavu z ríbezlí, čučoriedok, malín, pomarančov alebo napríklad uhoriek a paradajok. K nemu patrí tiež 0,8 litrová nádoba na šťavu a čistiaca kefka.
 
Mlynček na mäso s ktorým zvládnete pripraviť mäso na karbonátky, hamburgery či boloňskú omáčku. Pomocou ďalších nástavcov môžete vytvárať údenárske výrobky, kebbe či kúzliť vianočné domáce pečivo.
 
A vďaka poslednému významnému príslušenstvu - strúhadlo so 4 nástavcami - veľmi rýchlo spracujete zeleninu, oriešky alebo syry.
 
Ďalšou výhodou je veľmi rýchle zostavenie, jednoduché ovládanie, ľahká údržba vrátane možnosti umývania jednotlivých dielov v umývačke riadu a pri uskladnení priestor pre navinutie 1,2 metra dlhého napájacieho káblu.
 
ETA na tento produkt poskytuje predĺženú záruku 5 rokov na motor.
 
 
Technické parametre:
veľmi rýchle zostavenie pracovných nástavcov, jednoduché ovládanie a jednoduchá údržba
možnosť umývania jednotlivých nekovových dielcov v umývačke riadu
svetelná signalizácia prevádzky
priestor pre navinutie napájacieho káblu
maximálna hladina akustického hluku je 79 dB (A)
dĺžka napájacieho káblu 1,2 m

Parametre a špecifikácia

Farba: biela
Objem (l): 4,5 l
Príkon: 1000 W

Katalógové číslo:

 106863
Zdieľať
eta

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.