Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Hra V kocke - Historie Hra V kocke - Historie
 precvičovanie pamäti získavanie nových poznatkov Čo všetko si zapamätáte behom 10 sekúnd? Celá rada hier "V kocke!" je postavená na precvičovaní pamäti a zábavnej formy získavania nových vedomostí. Hra V kocke! História je zameraná na minulosť. Má Kleopatra na obrázku náušnice? alebo Kedy pristáli prví ľudia na Mesiaci či Na akej bankovke je portrét J.A. Komenského?Deti ale aj dospelí sa z nej dozvedia veľa zaujímavého o našej i svetovej minulosti. Vek 8 +. Hra je určená pre 1 a viac hráčov. Doba trvania: cca 10 minút.
0,0 0
14
4Home AAAAA QUANTI Hra V kocke - Historie

Hra V kocke - Historie

Hra V kocke - Historie

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • precvičovanie pamäti
  • získavanie nových poznatkov

 

Čo všetko si zapamätáte behom 10 sekúnd? Celá rada hier "V kocke!" je postavená na precvičovaní pamäti a zábavnej formy získavania nových vedomostí. Hra V kocke! História je zameraná na minulosť. Má Kleopatra na obrázku náušnice? alebo Kedy pristáli prví ľudia na Mesiaci či Na akej bankovke je portrét J.A. Komenského?Deti ale aj dospelí sa z nej dozvedia veľa zaujímavého o našej i svetovej minulosti.

 

 

Vek 8 +.

 

Hra je určená pre 1 a viac hráčov.

 

Doba trvania: cca 10 minút.

Odporúčaný vek od: 8 rokov
Počet hráčov: 1 až 8
Približná doba hrania: do 30 min
 502506
Zdieľať
albi

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť