Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Inhalačný roztok 20 ampuliek Inhalačný roztok 20 ampuliek
Inhalácia soli je osvedčenou metódou už viac ako 2000 rokov. K prirodzenému zvlhčeniu a ošetreniu vašich dýchacích ciest! Inhalačný roztok INQUA ® je izotonní roztok kuchynskej soli (NaCl 0,9%), to znamená roztok prispôsobený obsahu soli ľudskej krvi, vhodný k okamžitému použitiu pre zvlhčenie a podporné čistenie vašich dýchacích ciest. Zabezpečí dostatočné zvlhčenie dýchacích ciest a zabraňuje ich nepríjemnému vysychaniu, napríklad v prípade suchého vzduchu z ústredného kúrenia a malej vlhkosti vzduchu v zimnom období alebo pri väčšej prašnosti a záťaži škodlivinami. Vhodný pre použitie v kombinácii s tryskovými rozprašovačmi (napr.inhalátorom INQUA ®, aerosólovým inhalátorom BEL-AIR ®) alebo ultrazvukovými rozprašovačmi. Roztok je hygienicky balený v 2,5 ml plastových ampulkách, neobsahuje žiadne konzervačné látky a je preto vhodný i pre dojčatá a malé deti. Vlastnosti: 20 ampúl až 2,5 ml Obsah dodávky: 20 ampúl až 2,5 ml (0,9% roztok chloridu sodného)
0,0 0
10

Inhalačný roztok 20 ampuliek

Výpredaj

Inhalačný roztok 20 ampuliek

Dostupnosť: Vypredané

PopisInhalácia soli je osvedčenou metódou už viac ako 2000 rokov. K prirodzenému zvlhčeniu a ošetreniu vašich dýchacích ciest! Inhalačný roztok INQUA ® je izotonní roztok kuchynskej soli (NaCl 0,9%), to znamená roztok prispôsobený obsahu soli ľudskej krvi, vhodný k okamžitému použitiu pre zvlhčenie a podporné čistenie vašich dýchacích ciest. Zabezpečí dostatočné zvlhčenie dýchacích ciest a zabraňuje ich nepríjemnému vysychaniu, napríklad v prípade suchého vzduchu z ústredného kúrenia a malej vlhkosti vzduchu v zimnom období alebo pri väčšej prašnosti a záťaži škodlivinami.

Vhodný pre použitie v kombinácii s tryskovými rozprašovačmi (napr.inhalátorom INQUA ®, aerosólovým inhalátorom BEL-AIR ®) alebo ultrazvukovými rozprašovačmi. Roztok je hygienicky balený v 2,5 ml plastových ampulkách, neobsahuje žiadne konzervačné látky a je preto vhodný i pre dojčatá a malé deti.

 

Vlastnosti:

  • 20 ampúl až 2,5 ml

 

Obsah dodávky:

  • 20 ampúl až 2,5 ml (0,9% roztok chloridu sodného)

 

 840381
Zdieľať
conrad

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť