Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu

Keď vonku zase prší ...

05. 06. 2012 | Tešíme sa na krásne slnečné počasie a príde dážď ... S vrtochmi počasia skrátka nič neurobíme, preto je dôležité nenechať si nimi pokaziť náladu. Ak sme v práci, asi nám je celkom jedno, čo sa deje za oknom, ale cez víkend nám môže dážď nepríjemne pokaziť plány. Čo teda urobiť, keď nám počasie nepraje?

Čižmy alebo horúci čaj?

Samozrejme nič Vám nebráni vziať dáždnik alebo pláštenku, natiahnuť čižmy a ísť vyvádzať do bahna s deťmi. Pohyb na čerstvom vzduchu je samozrejme zdravý aj v daždi, pokiaľ však neleje ako z krhly, to by ste si tak akurát zakladali na chorobu.

Väčšina z nás však v takomto počasí radšej zostane doma. Môžete relaxovať s hrnčekom teplého čaju zabalení do deky alebo praktického domáceho plášťa a vonku nech sa pokojne čerti ženia. Je už na Vás, či si k takejto relaxácii pustíte televíziu alebo nejaký film, otvoríte napínavú knižku alebo si len budete užívať vzácne chvíľky pokoja. Raz za čas je taký odpočinok naozaj potrebný, aby ste zregenerovali sily.Luxusné barance deky

Pozor na rodinnú ponorku!

Tí, ktorí majú doma deti, majú zaiste o zábavu postarané. Pri čase stráveného s rodinou nezáleží, či ste doma, alebo vonku. Veď aj doma sa dá užiť veľa zábavy a hier. Môžete staviť na Solárne stavebniceklasické pexeso, karty, človeče nehnevaj sa alebo inú spoločenskú hru. Môžete tiež spoločne riešiť hlavolamy, skladať stavebnice alebo napríklad obľúbené puzzle - s tým je zábava vždy zaručená. A kto má doma dostatok priestoru, môže usporiadať preteky áut na diaľkové ovládanie.

V našom eshope nájdete veľký výber puzzle s rôznymi motívmi.

Pozvite priateľov na čaj ...Čajová súprava

Určite nie ste jediní, kto je nútený pri zlom počasí sedieť doma, tak prečo nepozvať svojich priateľov k nejakej domácej zábave? Môžete uvariť kanvicu čaju alebo kávičku, upiecť niečo dobré - napríklad lahodnú bábovku, muffiny alebo brownies a potom spoločne posedieť a prebrať všetky novinky.

... alebo bujarú zábavu

Pre večernú zábavu s priateľmi môžete zvoliť pokojne hry, aj keď už nie ste deti. Pre hravých dospelých sú k dispozícii trochu netradičné obmeny klasických hier - hry s alkoholom. Alkoholová ruletaMôžete si tak zvoliť napríklad človeče nehnevaj sa, lode, vežu, ruletu ... Nebudete veriť, akú zábavu si užijete.

Inšpiráciu pre zábavu s priateľmi nájdete na našom eshope v kategórii Párty, zábava.

A čo k jedlu? Veď aj za dažďa sa dá grilovať. V prípade, že máte na záhrade praktickú striešku, môžete grilovať klasicky. Ak však nie, nemusíte si zúfať. Váš problém hravo vyrieši Elektrický prenosný grilelektrický gril, s ktorým môžete bez rizika grilovať aj doma a vychutnáte si tak grilované mäso alebo zeleninu aj v nepriaznivom počasí.

NÁŠ TIP! Nenechajte sa zaskočiť počasím a kúpte si meteostanicu s predpoveďou počasia.

Čistič kobercovIdeálny čas na ... upratovanie

Väčšina z nás to nerada počuje, ale daždivé počasie je ideálnou chvíľou vrhnúť sa na upratovanie a drobné opravy, ktoré sa neustále odkladajú, pretože máme vždy dôležitejšiu prácu. Takže teraz už bez výhovoriek môžeme utrieť prach zo skríň a poličiek, vyčistiť žalúzie, vybieliť škáry v kúpeľni, vyčistiť koberce, vyleštiť zrkadlá, ešte neupratané zimné oblečenie uložiť do vákuových vriec ... Však každý sám vie, aké má doma resty. S kompletným upratovaním Vám pomôže praktický parný čistič.

Tí činorodejší sa môžu vrhnúť na dlho odkladané maľovanie izieb. Keď si zaobstaráte tých správnych pomocníkov, zvládnete to raz dva. Skvele poslúži maliarsky valček i Maliarska striekacia pištoľprofesionálna sada na maľovanie. Ak však chcete mať vymaľované naozaj ako po masle, stavte na maliarsku striekaciu pištoľ.

Tráviť víkend upratovaním alebo maľovaním asi nie je ideálne, ale na druhú stranu predsa len je lepšie si to odbiť, keď nie je pekné počasie, než sa tým potom trápiť až bude slnečno a teplo.

Rad praktických pomocníkov pre domáce upratovanie nájdete v sekcii Upratovanie a opravy.

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť