Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
4Home Poradíme vám Články Zaujímavosti, tipy, sviatky
 • Vyberáme darčeky pre deti

  20. 01. 2013

  Deti sú to najdôležitejšie v našom živote a robiť im radosť samozrejme robí radosť aj nám. Stačí aj drobný darček a môžeme pozorovať iskričky šťastia v ich očiach. Či už vyberáte darček k narodeninám, meninám, za vysvedčenie alebo len tak, nechajte sa od nás inšpirovať...

  prečítať článok
 • Spokojní domáci miláčikovia: starostlivosť o srsť

  24. 07. 2012

  Domáci miláčikovia sú radosť aj starosť. Starostlivosť o ich zdravie a pohodlie je veľmi dôležitá. Všetci, ktorí máme doma nejaké chlpaté zvieratko, sa samozrejme zo všetkých síl snažíme, aby bolo zdravé a tiež spokojné. S tým je spojená jedna dôležitá vec a tou je správna starostlivosť o srsť.

  prečítať článok
 • Oživte grilovačku alebo oslavu originálnou zábavou

  29. 06. 2012

  Nielen deti sa rady hrajú. Letné voľné dni doslova lákajú usporiadať posedenie s priateľmi, veselú grilovačku alebo rovno veľkú párty, určite je dôležité zabezpečiť aj poriadnu zábavu. Priatelia, ktorí sa dlho nevideli, si zaiste vystačia s rozprávaním, čo je nové. Ale akonáhle sa zíde partia starých priateľov, ktorí si spoločne radi dajú pohárik alebo panáka, zábava sa môže rozbehnúť.

  prečítať článok
 • Čo nezabudnúť so sebou na dovolenku

  11. 06. 2012

  Jún sa nám blíži k svojej polovici, deťom čo nevidieť začnú prázdniny a to znamená jediné - nastáva čas dovoleniek. V lete si zaslúžený odpočinok dopraje asi každý. Vypravíme sa spoznávať krásy našej krajiny alebo napríklad niekam do zahraničia, k moru ... Či tak alebo tak pred každou dovolenkou nás čaká množstvo neodkladných príprav, vrátane málo obľúbeného balenia kufrov.

  prečítať článok
 • Keď vonku zase prší ...

  05. 06. 2012

  Tešíme sa na krásne slnečné počasie a príde dážď ... S vrtochmi počasia skrátka nič neurobíme, preto je dôležité nenechať si nimi pokaziť náladu. Ak sme v práci, asi nám je celkom jedno, čo sa deje za oknom, ale cez víkend nám môže dážď nepríjemne pokaziť plány. Čo teda urobiť, keď nám počasie nepraje?

  prečítať článok
 • S domácimi miláčikmi je to ako s deťmi

  01. 06. 2012

  Každý, kto má nejaké domáce zviera, určite vie, že dobrá starostlivosť o neho je veľmi dôležitá. Musíme dbať nielen o ich zdravie, ale aj pohodu. Väčšinu potrebného vybavenia pre starostlivosť o domácich miláčikov zoženiete bez problémov v chovateľských potrebách. Ale majte na pamäti, že čas strávený s Vami im žiadna "pomôcka" nenahradí.

  prečítať článok
 • Čo nezabudnúť na rodinný výlet

  14. 05. 2012

  Rodina by mala tráviť čo najviac času pospolu a taký výlet je pre to ideálnou príležitosťou. Nezáleží, či si vyrazíte len tak do prírody alebo spoznávať naše pamiatky, autom alebo poctivo pešo po turistických cestách ... Vždy sú to príjemné chvíle plné zábavy. Avšak aby ste si výletovanie riadne užili, je potrebné myslieť na to, čo všetko treba zabaliť než vyrazíte.

  prečítať článok
 • Puzzle - malé dieliky, ktoré dokážu zblížiť celú rodinu

  12. 04. 2012

  Poznáte to napätie pri hľadaní rohového dielika, o ktorom ste presvedčení, že sa stratil? Alebo naopak vôbec nechápete, prečo sú puzzle tak návykové a dokážu osloviť nielen deti, ale aj ich rodičov a dokonca aj starých rodičov? Puzzle patria medzi najobľúbenejšie hry 21. storočia. Viete ale, ako a prečo tento fenomén vznikol?

  prečítať článok
 • Čokoláda - chutná a zdraviu prospešná

  13. 02. 2012

  V zime sú večery dlhé a studené, cez deň sa nám nedostáva energie a sme unavení. Ako ale zime, únave a depresii z nedostatku svetla odolávať? Odpoveď je jednoduchá - čokoládou!

  prečítať článok
action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť