Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Lampióny šťastia 10 ks Lampióny šťastia 10 ks
Oživte vašej party lampiónmi šťastia. Napíšte svoje želanie na lampión, vypustite ho a nechajte sa okúzliť unášajúce lampiónom. Po zapálení horáka sa lampión naplní horúcim vzduchom a vznesú sa k nebu (ako teplovzdušný balón). T Mavs farby sa púšťa vo dne, svetlejšie v noci. Lietajúce lampióny priania sú krásny spôsob, ako rozsvietiť oblohu a sú pokojnejšie a miernejšie alternatívou ohňostroje. Návod je nakreslený na každom výrobku. Balenie obsahuje: 10 ks lampiónov, návod na použitie a bezpečnostné pokyny, parafínové palivo.
5,0 2
11
4Home Darčeky a hračky Hračky Hračky na záhradu Lampióny šťastia 10 ks

Lampióny šťastia 10 ks

Lampióny šťastia 10 ks

Dostupnosť: Vypredané

PopisOživte vašej party lampiónmi šťastia. Napíšte svoje želanie na lampión, vypustite ho a nechajte sa okúzliť unášajúce lampiónom. Po zapálení horáka sa lampión naplní horúcim vzduchom a vznesú sa k nebu (ako teplovzdušný balón). T Mavs farby sa púšťa vo dne, svetlejšie v noci. Lietajúce lampióny priania sú krásny spôsob, ako rozsvietiť oblohu a sú pokojnejšie a miernejšie alternatívou ohňostroje. Návod je nakreslený na každom výrobku. Balenie obsahuje: 10 ks lampiónov, návod na použitie a bezpečnostné pokyny, parafínové palivo.

 

Priemer: 38 cm
Výška (cm): 100 cm
 604177
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť