Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
LotusGrill XL Gril zelený LotusGrill XL Gril zelený
Užite si maximálne pohodlie pri grilovaní s uhlím bez dymu, teraz navyše s extra veľkou grilovacou plochou. LotusGrill je revolučný bezdymový gril na drevené uhlie vhodný pre použitie v prírode aj v interiéri. Vďaka unikátnej konštrukcii a sympatickým rozmerom môžete grilovať doma na balkóne, na terase, na chalupe, v kempe, v parku, na lodi alebo na rybách bez toho aby ste fajčili svojmu okoliu pod nos.S XL verzií grilu navyše vďaka priemeru 43,5 cm ugrilujete pohostenie pre ešte viac ľudí!Revolučné riešenie - bez dymuŽeravé srdca grilu, kde je zásobník na uhlie, nepríde do styku s odkapávajícím tukom. Vďaka tomuto riešeniu LotusGrill griluje bez zápachu a dymu, tým pádom aj bez zdraviu škodlivých látok.Tichý ventilátor, napájaný 4 batériami AA, sa veľmi rýchlo postará o rovnomerné nahriatie dreveného uhlia. V priebehu 2-3 minút tak môžete začať grilovať! Prevádzkovú teplotu ľahko regulujete pomocou otočného ovládača klapky prívodu vzduchu.Bezpečnosť predovšetkýmS LotusGrillem sa nespálite! Má telo tvorené dvoma plášťami, aby bol maximálne bezpečný pre vás aj vaše deti. Vonkajšia stena grilu sa nezahrieva, takže gril môžete mať priamo na stole alebo ho ľubovoľne prenášať v priebehu grilovania. V prípade prevrhnutia či pádu grilu zabraňujú úniku žeravých uhlíkov zo zásobníka bezpečnostné svorky.Bez námahy a ekonomickyLotusGrill možno ľahko rozložiť na jednotlivé diely takže už žiadna námaha pri čistení a údržbe. Grilovací rošt a misa na tuk sú vyrobené z vysoko kvalitnej nerezovej ocele a možno ich umývať v umývačke riadu.Grilovanie s LotusGrillem je zároveň ekonomické. Zásobník s kapacitou 300 gramov dreveného uhlia LotusGrill vydrží 45-60 minút prevádzky!Ku každému grilu ZDARMA: praktická taška pre ľahký prenos v ruke aj na chrbte, gélový podpaľovač LotusGrill na etanolovej báze, 1 kg 100% prírodného dreveného uhlia LotusGrill z tvrdého bukového dreva a sada batérií AA.Prečo zvoliť LotusGrill XL:• extra veľká grilovacia plocha• grilovanie bez dymu a škodlivín• pripravený na grilovanie 3 minúty• chladné steny pri grilovaní - nespálite sa• bezpečnostné svorky proti vysypaniu uhlie• kvalitné materiály - nerezové časti možno umývať v umývačke• ekonomickosť - 300 g uhlia až na 1 hodinu grilovanie• ľahké prenášanie• hodnotné vybavenie ku grilu ZADARMO
0,0 0
208

LotusGrill XL Gril zelený

Výpredaj Doprava zadarmo

LotusGrill XL Gril zelený

Dostupnosť: Vypredané

PopisUžite si maximálne pohodlie pri grilovaní s uhlím bez dymu, teraz navyše s extra veľkou grilovacou plochou. LotusGrill je revolučný bezdymový gril na drevené uhlie vhodný pre použitie v prírode aj v interiéri. Vďaka unikátnej konštrukcii a sympatickým rozmerom môžete grilovať doma na balkóne, na terase, na chalupe, v kempe, v parku, na lodi alebo na rybách bez toho aby ste fajčili svojmu okoliu pod nos.
 
S XL verzií grilu navyše vďaka priemeru 43,5 cm ugrilujete pohostenie pre ešte viac ľudí!
 
Revolučné riešenie - bez dymu
Žeravé srdca grilu, kde je zásobník na uhlie, nepríde do styku s odkapávajícím tukom. Vďaka tomuto riešeniu LotusGrill griluje bez zápachu a dymu, tým pádom aj bez zdraviu škodlivých látok.
Tichý ventilátor, napájaný 4 batériami AA, sa veľmi rýchlo postará o rovnomerné nahriatie dreveného uhlia. V priebehu 2-3 minút tak môžete začať grilovať! Prevádzkovú teplotu ľahko regulujete pomocou otočného ovládača klapky prívodu vzduchu.
 
Bezpečnosť predovšetkým
S LotusGrillem sa nespálite! Má telo tvorené dvoma plášťami, aby bol maximálne bezpečný pre vás aj vaše deti. Vonkajšia stena grilu sa nezahrieva, takže gril môžete mať priamo na stole alebo ho ľubovoľne prenášať v priebehu grilovania. V prípade prevrhnutia či pádu grilu zabraňujú úniku žeravých uhlíkov zo zásobníka bezpečnostné svorky.
 
Bez námahy a ekonomicky
LotusGrill možno ľahko rozložiť na jednotlivé diely takže už žiadna námaha pri čistení a údržbe. Grilovací rošt a misa na tuk sú vyrobené z vysoko kvalitnej nerezovej ocele a možno ich umývať v umývačke riadu.
 
Grilovanie s LotusGrillem je zároveň ekonomické. Zásobník s kapacitou 300 gramov dreveného uhlia LotusGrill vydrží 45-60 minút prevádzky!
 
Ku každému grilu ZDARMA: praktická taška pre ľahký prenos v ruke aj na chrbte, gélový podpaľovač LotusGrill na etanolovej báze, 1 kg 100% prírodného dreveného uhlia LotusGrill z tvrdého bukového dreva a sada batérií AA.
 
Prečo zvoliť LotusGrill XL:
• extra veľká grilovacia plocha
• grilovanie bez dymu a škodlivín
• pripravený na grilovanie 3 minúty
• chladné steny pri grilovaní - nespálite sa
• bezpečnostné svorky proti vysypaniu uhlie
• kvalitné materiály - nerezové časti možno umývať v umývačke
• ekonomickosť - 300 g uhlia až na 1 hodinu grilovanie
• ľahké prenášanie
• hodnotné vybavenie ku grilu ZADARMO

Farba: zelená
Hmotnosť: 6,5 kg
Materiál: nerez
Priemer: 43,5 cm
Výška (cm): 24,1 cm
 674634

Súvisacie videa:

Zdieľať
lotusgrill

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť