Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Professor LB 800 lúpačka zemiakov Professor LB 800 lúpačka zemiakov
 Lúpač (škrabka) na zemiaky Professor pracuje na princípe odstredivky. V spodnej časti nádoby je nerezový škrabací kotúč, ale aj vnútorné strany nádoby majú povrch, ktorý zemiaky škriabe. Do prístroja vložíte 1 kg zemiakov, nalejete hrnček vody a zapnete cca na 2 minúty. Zemiaky sú potom krásne dočista oškrabané. Pravdou však je, že niekedy je potrebné niektorý zo zemiakov dočistiť. Je to však záležitosť minútky a v porovnaní s nepríjemným škrabaním celých zemiakov je to hračka. Technické parametre: 1 kg zemiakov len za 2 minúty lahko olúpe zemiaky alebo koreňovú zeleninu objem nádoby 6 litrov jednoduché čistenie pod tečúcou vodou bezpečnostný uzáver veka napájanie: 230 V, 50 Hz príkon len 70 W.
3,5 5
24
4Home Domáce spotrebiče Vychytávky do kuchyne Professor LB 800 lúpačka zemiakov

Professor LB 800 lúpačka zemiakov

Professor LB 800 lúpačka zemiakov

Dostupnosť: Vypredané

Popis 

Lúpač (škrabka) na zemiaky Professor pracuje na princípe odstredivky. V spodnej časti nádoby je nerezový škrabací kotúč, ale aj vnútorné strany nádoby majú povrch, ktorý zemiaky škriabe.

Do prístroja vložíte 1 kg zemiakov, nalejete hrnček vody a zapnete cca na 2 minúty. Zemiaky sú potom krásne dočista oškrabané. Pravdou však je, že niekedy je potrebné niektorý zo zemiakov dočistiť. Je to však záležitosť minútky a v porovnaní s nepríjemným škrabaním celých zemiakov je to hračka.

Technické parametre:

  • 1 kg zemiakov len za 2 minúty
  • lahko olúpe zemiaky alebo koreňovú zeleninu
  • objem nádoby 6 litrov
  • jednoduché čistenie pod tečúcou vodou
  • bezpečnostný uzáver veka
  • napájanie: 230 V, 50 Hz
  • príkon len 70 W.

Farba: biela
Objem: 6 l
Objem (l): 6 l
Príkon: 70 W
 100825
Zdieľať
professor

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť