Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Marimex Bazén Florida 3,05 x 0,76 m bez filtrácie Marimex Bazén Florida 3,05 x 0,76 m bez filtrácie
Bazén Florida poskytuje výhody ako nafukovacieho nadzemného bazéna tak aj kovového. Svojou jednoduchou montážou a pritom trvanlivosťou je tak ideálnym kompromisom medzi oboma. Medzi jeho nesporné výhody patrí okrem jednoduchej montáže aj veľmi stabilná konštrukcia - novo vyvinutý unikátny kovový rám. V bazéne sú pripravené vstupy na pripojenie pieskovej aj kartušovej filtrácie. Relaxujte v bazénoch Florida a príjemne si užite preslnené leto!
0,0 0
113
4Home Záhrada a hobby Zábava na záhrade Bazény a príslušenstvo Bazény Marimex Bazén Florida 3,05 x 0,76 m bez filtrácie

Marimex Bazén Florida 3,05 x 0,76 m bez filtrácie

Marimex Bazén Florida 3,05 x 0,76 m bez filtrácie

Dostupnosť: Vypredané

PopisBazén Florida poskytuje výhody ako nafukovacieho nadzemného bazéna tak aj kovového. Svojou jednoduchou montážou a pritom trvanlivosťou je tak ideálnym kompromisom medzi oboma. Medzi jeho nesporné výhody patrí okrem jednoduchej montáže aj veľmi stabilná konštrukcia - novo vyvinutý unikátny kovový rám. V bazéne sú pripravené vstupy na pripojenie pieskovej aj kartušovej filtrácie. Relaxujte v bazénoch Florida a príjemne si užite preslnené leto!

Farba: modrá
Objem (l): 4500 l
Priemer: 305 cm
Výška (cm): 76 cm
 603543
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť