Matracová podložka Aloe Vera, 80 x 200 cm Matracová podložka Aloe Vera, 80 x 200 cm
Hlavnou úlohou tohto matraca je postarať sa o vaše maximálne pohodlie pri spaní. Matrac je vyrobený z pamäťovej peny s gélom s Aloe Vera, ktorá zaručí optimálnu termoreguláciu počas spánku.Odporúčame používať na vyrovnanie nerovností matraca či gauča, možno tiež použiť pre občasné spanie na chatách, v stanoch a na dovolenke. Matrac z pamäťovej peny zmäkčí posteľ a vďaka pamäťovej pene rovnomerne rozloží tlak chrbtice po celej dĺžke matraca. Výsledkom tak bude chrbát bez bolesti a lepší pocit po prebudení. Výška samotného jadra pamäťovej gelpeny je 5 cm, čo zaistí skutočne optimálne pohodlie. Matrace sú certifikované podľa ÖKO-TEX Standard 100, ktorý potvrdzuje zdravotnú nezávadnosť použitých materiálov a ekologicky šetrné postupy pri výrobe. Vrelo taktiež odporúčame pre deti. Čo je pamäťová pena? Pamäťová, viscoelastická pena sa vyznačuje tým, že upravuje svoju tuhosť podľa tepla ľudského tela a jeho tlaku. Keď si na ňu ľahnete, pena sa pod vaším telom akoby pomaly preborí.Matrac je obalený poťahom s výťažkami Aloe Vera. Poťah je snímateľný, má spodnú protišmykovú vrstvu, vďaka ktorej nešmýka z matraca. Možno prať v práčke. Blahodarné účinky výťažkov z rastliny Aloe Vera majú pozitívne účinky na ľudské zdravie, najmä na pokožku. Zmierňujú bolesti svalov a kĺbov a sú antibakteriálne. Neodporúčame spať na matracoch hneď po rozbalení. Sú vákuovo balené v praktickej roli, bude trvať niekoľko hodín, než nadobudnú svoj tvar. Charakteristická vôňa peny, ktorá je cítiť po rozbalení, nie je zdravotne závadná a behom pár dní odznie.
4,0 8
80

Matracová podložka Aloe Vera, 80 x 200 cm

Doprava zadarmo
Matracová podložka Aloe Vera, 80 x 200 cm Matracová podložka Aloe Vera, 80 x 200 cm Matracová podložka Aloe Vera, 80 x 200 cm Matracová podložka Aloe Vera, 80 x 200 cm Matracová podložka Aloe Vera, 80 x 200 cm Matracová podložka Aloe Vera, 80 x 200 cm Matracová podložka Aloe Vera, 80 x 200 cm Matracová podložka Aloe Vera, 80 x 200 cm

Matracová podložka Aloe Vera, 80 x 200 cm

Dostupnosť: Vypredané

PopisHlavnou úlohou tohto matraca je postarať sa o vaše maximálne pohodlie pri spaní. Matrac je vyrobený z pamäťovej peny s gélom s Aloe Vera, ktorá zaručí optimálnu termoreguláciu počas spánku.
 
Odporúčame používať na vyrovnanie nerovností matraca či gauča, možno tiež použiť pre občasné spanie na chatách, v stanoch a na dovolenke. Matrac z pamäťovej peny zmäkčí posteľ a vďaka pamäťovej pene rovnomerne rozloží tlak chrbtice po celej dĺžke matraca. Výsledkom tak bude chrbát bez bolesti a lepší pocit po prebudení. Výška samotného jadra pamäťovej gelpeny je 5 cm, čo zaistí skutočne optimálne pohodlie. Matrace sú certifikované podľa ÖKO-TEX Standard 100, ktorý potvrdzuje zdravotnú nezávadnosť použitých materiálov a ekologicky šetrné postupy pri výrobe. Vrelo taktiež odporúčame pre deti.
 
Čo je pamäťová pena? Pamäťová, viscoelastická pena sa vyznačuje tým, že upravuje svoju tuhosť podľa tepla ľudského tela a jeho tlaku. Keď si na ňu ľahnete, pena sa pod vaším telom akoby pomaly preborí.
 
Matrac je obalený poťahom s výťažkami Aloe Vera. Poťah je snímateľný, má spodnú protišmykovú vrstvu, vďaka ktorej nešmýka z matraca. Možno prať v práčke. Blahodarné účinky výťažkov z rastliny Aloe Vera majú pozitívne účinky na ľudské zdravie, najmä na pokožku. Zmierňujú bolesti svalov a kĺbov a sú antibakteriálne.
 
Neodporúčame spať na matracoch hneď po rozbalení. Sú vákuovo balené v praktickej roli, bude trvať niekoľko hodín, než nadobudnú svoj tvar. Charakteristická vôňa peny, ktorá je cítiť po rozbalení, nie je zdravotne závadná a behom pár dní odznie.

Parametre a špecifikácia

Farba: biela
Veľkosť: 80 x 200 cm
Výška (cm): 5,5 cm

Katalógové číslo:

 201994
Zdieľať
viscopur

Hodnotenie

4,0 (8 hodnotení)
100 % zákazníkov odporúča
1 recenzia

Otázky

Tento produkt má 1 otázku

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť