Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od 3,99 €
U vás: do 3 týždňov
Nočný stolík Barlo Sapphire
Nočný stolík Barlo Sapphire
Katalógové číslo:
811599Popis
- Luxusný safírový odtieň pre výrazný, elegantný vzhľad
- Kvalitná a odolná melaminovaná konštrukcia
- Kompaktné, ale priestranné vyhotovenie
- Viac polic a ďalšie možnosti úložného priestoru
- Plastové nožičky pre stabilitu a ľahkú manipuláciu
- Materiál: 100% melaminom potiahnutá drevotrieska
- Hrúbka materiálu: 18 mm
- Šírka: 40 cm
- Výška: 50 cm
- Hĺbka: 40 cm
- Nohy: plastové
Parametre
| Značka: |
Hanah Home
|
| Dekor: | dub zafír |
| Farba: | svetlohnedá |
| Hĺbka (cm): | 40 cm |
| Hmotnosť: | 11,64 kg |
| Krajina pôvodu: | Made in Türkiye |
| Nosnosť: | 15 kg |
| Šírka (cm): | 40 cm |
| Výška (cm): | 50 cm |