Wesco Pushboy Junior odpadkový kôš 22l fialový Wesco Pushboy Junior odpadkový kôš 22l fialový
Nemecká dôkladnosť, tá najkvalitnejšia oceľ a krásny dizajn - to sú v skratke odpadkové koše Wesco. Základom týchto krásnych a praktických košov je samozrejme kvalitný materiál a poctivé remeselné spracovanie. Preto si môžete byť istí, že váš kôš vydrží s prehľadom náročnú prevádzku vašej domácnosti alebo firmy.Pushboy junior má kompaktné rozmery a môže byť používaný ako v kuchyni tak aj v kúpeľni alebo v menšej kancelárii. Odpad sa vhadzuje do koša veľkým otvorom na vrchnej strane, ktorý je zaistený vyklápacou nerezovou klapkou. Rozmer: pr. 35 cm, výška 63 cm
0,0 0
78

Wesco Pushboy Junior odpadkový kôš 22l fialový

Výpredaj Doprava zadarmo
Wesco Pushboy Junior odpadkový kôš 22l fialový

Wesco Pushboy Junior odpadkový kôš 22l fialový

Dostupnosť: Vypredané

PopisNemecká dôkladnosť, tá najkvalitnejšia oceľ a krásny dizajn - to sú v skratke odpadkové koše Wesco. Základom týchto krásnych a praktických košov je samozrejme kvalitný materiál a poctivé remeselné spracovanie. Preto si môžete byť istí, že váš kôš vydrží s prehľadom náročnú prevádzku vašej domácnosti alebo firmy.
Pushboy junior má kompaktné rozmery a môže byť používaný ako v kuchyni tak aj v kúpeľni alebo v menšej kancelárii. Odpad sa vhadzuje do koša veľkým otvorom na vrchnej strane, ktorý je zaistený vyklápacou nerezovou klapkou.

 

Rozmer: pr. 35 cm, výška 63 cm

Parametre a špecifikácia

Farba: fialová
Materiál: nerez
Objem: 22 l

Katalógové číslo:

 604388
Zdieľať
wesco

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.