Orion Nerezový tlakový hrniec Profi Duo, 7 l, 4 l Orion Nerezový tlakový hrniec Profi Duo, 7 l, 4 l
Tlakové hrnce Duo 4 + 7 l je súprava dvoch hrncov, ktoré majú jednu spoločnú pružnú tlakovú pokrievku s bezpečnostným a pracovným ventilom pre upúšťanie tlaku. Hrniec je opatrený silným 3-vrstvovým akutermickým dnom, ktoré vďaka svojim vlastnostiam sporí výrazne tepelnú energiu aj čas strávený pri príprave pokrmov. Max. využiteľný objem - hladina označená vo vnútri hrnca. Hrniec je vhodný na všetky typy tepelných zdrojov. Tlakové hrnce sú vybavené špeciálnym tretím silikónovým ventilom, ktorý slúži ako ďalší poistka pre prípad, keby oba štandardné ventily zlyhali. Pri tlaku nad 3,5 baru sa tento ventil sám uvoľní, aby mohlo dôjsť k zníženiu tlaku v nádobe a nedošlo k jej poškodeniu či vymršteniu veka. Silikónový ventil je umiestnený pod prítlačným mechanizmom veka tak, aby pri uvoľnení neohrozil nikoho v bezprostrednej blízkosti hrnca. Ide o technickú novinku zaisťujúcu väčšiu bezpečnosť spotrebiteľov. Objem uvádzame - objem celej nádoby (nie objem pracovný). Balenie obsahuje: 1x hrniec s objemom 4 l, pr. 20 cm, v. 12,5 cm 1x hrniec s objemom 7 l, pr. 20 cm, v. 20 cm
4,5 17
53

Orion Nerezový tlakový hrniec Profi Duo, 7 l, 4 l

Doprava zadarmo
Orion Nerezový tlakový hrniec Profi Duo, 7 l, 4 l
Tento týždeň zakúpilo 26 zákazníkov

Orion Nerezový tlakový hrniec Profi Duo, 7 l, 4 l

17 hodnotení
53,49 €  vrátane DPH
Dostupnosť: Na ceste
U vás: piatok 05. 03. 2021  
Nákupom získate 154 Pohodáčikov

PopisTlakové hrnce Duo 4 + 7 l je súprava dvoch hrncov, ktoré majú jednu spoločnú pružnú tlakovú pokrievku s bezpečnostným a pracovným ventilom pre upúšťanie tlaku. Hrniec je opatrený silným 3-vrstvovým akutermickým dnom, ktoré vďaka svojim vlastnostiam sporí výrazne tepelnú energiu aj čas strávený pri príprave pokrmov. Max. využiteľný objem - hladina označená vo vnútri hrnca. Hrniec je vhodný na všetky typy tepelných zdrojov.
 
Tlakové hrnce sú vybavené špeciálnym tretím silikónovým ventilom, ktorý slúži ako ďalší poistka pre prípad, keby oba štandardné ventily zlyhali. Pri tlaku nad 3,5 baru sa tento ventil sám uvoľní, aby mohlo dôjsť k zníženiu tlaku v nádobe a nedošlo k jej poškodeniu či vymršteniu veka. Silikónový ventil je umiestnený pod prítlačným mechanizmom veka tak, aby pri uvoľnení neohrozil nikoho v bezprostrednej blízkosti hrnca. Ide o technickú novinku zaisťujúcu väčšiu bezpečnosť spotrebiteľov. Objem uvádzame - objem celej nádoby (nie objem pracovný).
 
Balenie obsahuje:
  • 1x hrniec s objemom 4 l, pr. 20 cm, v. 12,5 cm
  • 1x hrniec s objemom 7 l, pr. 20 cm, v. 20 cm

Elektrika: áno
Indukcia: áno
Materiál: nerez
Plyn: áno
Sklokeramika: áno
Umývačka: nie
 107749
Zdieľať
orion

Hodnotenie

4,5 (17 hodnotení)
100 % zákazníkov odporúča
5 recenzií

Otázky

Tento produkt má 3 otázky

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať