Orion Panvica s nepriľnavým povrchom COOKCELL WOK, 28 cm Orion Panvica s nepriľnavým povrchom COOKCELL WOK, 28 cm
Unikátna panvica WOK s dvoma ušami z radu riadu COOKCELL HYBRID kombinuje nepriľnavý povrch a nehrdzavejúcu oceľ. Vzhľadom k tomu, že riad má veľa bodov, ktoré majú vrstvu povrchu navyše, má väčšiu tepelnú konzerváciu a vyšší prenos tepla než obvyklý riad. Je to riad s nepriľnavým povrchom, ktorý vám poskytne jednoduchšie čistenie v porovnaní s ostatným riadom z nehrdzavejúcej ocele.Na povrch môžete použiť aj kovové nástroje, zostane nepoškodený. Je vhodná na všetky typy spotrebičov, do rúry do max. teploty 260 °C. Vhodná do umývačky riadu.Materiál: 3-vrstvový riad - vnútorný kvalitný nerez s nepriľnavým povrchom, hliník, vonkajšia nehrdzavejúca vrstva. Panvicu je nutné zahrievať postupne. Teplotný šok môže spôsobiť konkávnosť dna.
0,0 0
52

Orion Panvica s nepriľnavým povrchom COOKCELL WOK, 28 cm

Zľava -10% Doprava zadarmo
Orion Panvica s nepriľnavým povrchom COOKCELL WOK, 28 cm Orion Panvica s nepriľnavým povrchom COOKCELL WOK, 28 cm Orion Panvica s nepriľnavým povrchom COOKCELL WOK, 28 cm Orion Panvica s nepriľnavým povrchom COOKCELL WOK, 28 cm

Orion Panvica s nepriľnavým povrchom COOKCELL WOK, 28 cm

Pôvodne 57,99 € | Zľava: 5,70 € 52,29 €  vrátane DPH
Dostupnosť: Skladom 4 ks
U vás: streda 10. 03. 2021   (kuriérom DPD a DHL)
Nákupom získate 98 Pohodáčikov

PopisUnikátna panvica WOK s dvoma ušami z radu riadu COOKCELL HYBRID kombinuje nepriľnavý povrch a nehrdzavejúcu oceľ. Vzhľadom k tomu, že riad má veľa bodov, ktoré majú vrstvu povrchu navyše, má väčšiu tepelnú konzerváciu a vyšší prenos tepla než obvyklý riad. Je to riad s nepriľnavým povrchom, ktorý vám poskytne jednoduchšie čistenie v porovnaní s ostatným riadom z nehrdzavejúcej ocele.
 
Na povrch môžete použiť aj kovové nástroje, zostane nepoškodený. Je vhodná na všetky typy spotrebičov, do rúry do max. teploty 260 °C. Vhodná do umývačky riadu.
 
Materiál: 3-vrstvový riad - vnútorný kvalitný nerez s nepriľnavým povrchom, hliník, vonkajšia nehrdzavejúca vrstva. Panvicu je nutné zahrievať postupne. Teplotný šok môže spôsobiť konkávnosť dna.

Dĺžka (cm): 40 cm
Elektrika: áno
Indukcia: áno
Materiál: nerez
Ohrev v rúre: áno
Plyn: áno
Priemer: 28 cm
Sklokeramika: áno
Umývačka: áno
Výška (cm): 8 cm
 119200
Zdieľať
orion

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť