Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
4Home Poradíme vám Články Zaujímavosti, tipy, sviatky Oživte grilovačku alebo oslavu originálnou zábavou

Oživte grilovačku alebo oslavu originálnou zábavou

29. 06. 2012 | Nielen deti sa rady hrajú. Letné voľné dni doslova lákajú usporiadať posedenie s priateľmi, veselú grilovačku alebo rovno veľkú párty, určite je dôležité zabezpečiť aj poriadnu zábavu. Priatelia, ktorí sa dlho nevideli, si zaiste vystačia s rozprávaním, čo je nové. Ale akonáhle sa zíde partia starých priateľov, ktorí si spoločne radi dajú pohárik alebo panáka, zábava sa môže rozbehnúť.

Hraj človeče, si na rade

Rozhodne si nemusíte zložito lámať hlavu, ako hostí zabavíte. Originálnu zábavu pre každú spoločnosť máte po ruke. Pýtate sa akú? Predsa spoločenské hry!

Samozrejme môžete deťom "ukradnúť" ich človeče nehnevaj sa alebo trebárs Scrabble. Ale o ešte väčšiu zábavu sa postarajú spoločenské hry určené priamo pre takéto príležitosti. A to ako inak než hry s alkoholom. Trh ponúka pre každého niečo, takže si určite vyberiete. Navyše sa takéto hry dajú hrať vonku, ale aj za zlého počasia vnútri.

Môžete zvoliť napríklad obmenu klasickej rulety, pri ktorej do seba hráči klopia panákov. Veľmi zábavné je aj alkoholové človeče nehnevaj sa alebo obmena klasickej hry veža. Priaznivci športu môžu vyskúšať Alkoholový golfnetradičny golf alebo basketbal. A v neposlednom rade sa určite pobavíte i s veľmi originálnym variantom lodí alebo piškvoriek.

Takú alkoholovú hru si však kreatívni jedinci môžu vymyslieť aj sami. Napríklad s kartami, už spomínaným Scrabble, pantomímou ... Však fantázii sa medze nekladú a s tou správnou spoločnosťou je zábava vždy zaručená.

Domino z poldecákovStaňte sa dokonale pozorným hostiteľom

Samozrejme aj na stretnutie priateľov je potrebné pripraviť veľa vecí okolo. Všetky tie taniere, poháre, gril ... Všetko jedlo a pitie je však tiež možné servírovať originálne. Prekvapte svojich známych originálne servírovanými panákmi nalievanými dominovým efektom, alebo na stole pripravenou fľašu vína v originálnom stojane v tvare reťaze alebo lasa.

Aby ste mohli všetci v pokoji hrať zábavné hry, potrebujete voľné ruky. To ide zariadiť jednoducho - pivnou helmou. Do originálnej prilby uložíte dve plechovky a nemusí to byť len pivo. Navyše môžete zaobstarať extra helmu pre mužov aj elegantnú ružovú pre ženy.

Svojich hostí môžete pobaviť aj vtipne servírovanými nápojmi. Stačí im do pohára s pitím hodiť kúsky ľadu v originálnych tvaroch. Pre silné žalúdky môžete použiť napríklad vtipnú Forma na ľad - Titanicľadovú protézu. Alebo sa v kokteily utopí slávny Titanic. Ľahko zoženiete aj trochu šteklivé formy na ľad, ktoré potešia ako ženy, tak mužov.

Čo Vaši hostia ocenia najmä teraz v lete, sú panáky z ľadu. Kdeže, nerobíme si srandu. Jednoduchou formičkou vytvoríte panákové "poháre" z ľadu. Nápoj v nich tak bude stále vychladený a schladíte i hostí. Len pozor, nech obsah vypijete skôr, než sa panák rozpustí!

Solárne lucernyNenechajte sa zaskočiť tmou

Voľné letné dni rozhodne lákajú usporadúvať posedenia a oslavy pod holým nebom, na záhradách, pokojne až do noci. Potom môžete jednoducho vytvoriť krásnu atmosféru originálnym osvetlením. Samozrejme elektrina je dnes drahá a každý hľadá kde ušetriť. Ak je to aj Váš prípad, rozhodne zvoľte využitie solárnej energie. Solárne svetlá sa nabíjajú len zo slnečných lúčov, takže šetria Vašu peňaženku. Rozmiestnite po okolí napríklad efektné solárne lampy, môžete skúsiť aj solárneSolárne lampiony reťaze. Na oslavy potom poslúžia krásne farebné solárne lampióny.

NÁŠ TIP! Na stole môžete doladiť atmosféru napríklad sviečkami. Teraz v lete najlepšie repelentnými sviečkami, aby Vás neotravovali všadeprítomné komáre.

Pre inšpiráciu nielen na party sa pozrite na náš eshop do sekcie Párty, zábava.

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť