Princípy a ochrana súkromia na 4home.sk

4home.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe pomocou súborov cookies personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies na zobrazenie cielenej reklamy v reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia

Plastia Kompostér Bokashi bez zmesi sivá Plastia Kompostér Bokashi bez zmesi sivá
Tento kompostér je vhodný na spracovanie bežných organických zvyškov pri varení, ako sú odrezky od ovocia a zeleniny, kávová usadenina alebo čajové lístky. Na rozdiel od kompostovania, ku ktorému dochádza za prístupu vzduchu pôsobením dážďoviek a ďalších organizmov, funguje metóda Bokashi na princípe anaeróbnej fermentácie, teda kvasenia bez prístupu vzduchu. Bokashi využíva schopnosti špeciálnych mikroorganizmov – predovšetkým baktérií a kvasiniek. Tie sú obsiahnuté v zmesi, ktorú je nutné k organickým zvyškom prisypávať. Po 2-4 týždňoch získate Bokashi hmotu a čaj, ktorý je výborným prírodným posilňujúcim hnojivom. Bokashi zmes nie je súčasťou balenia. Nádoba bola vyrobená z recyklovaných materiálov podľa návrhu českých dizajnérov v Novom Veselí.Nádoba na odpad 10,6 l, nádoba na tekutinu 0,25 l.
0,0 0
89

Plastia Kompostér Bokashi bez zmesi sivá

Zľava -4% Doprava zadarmo
Plastia Kompostér Bokashi bez zmesi sivá Plastia Kompostér Bokashi bez zmesi sivá Plastia Kompostér Bokashi bez zmesi sivá Plastia Kompostér Bokashi bez zmesi sivá Plastia Kompostér Bokashi bez zmesi sivá Plastia Kompostér Bokashi bez zmesi sivá Plastia Kompostér Bokashi bez zmesi sivá Plastia Kompostér Bokashi bez zmesi sivá Plastia Kompostér Bokashi bez zmesi sivá

Plastia Kompostér Bokashi bez zmesi sivá

Pôvodne 92,99 € | Zľava: 4,00 € 88,99 €  vrátane DPH
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 87,99 €
Dostupnosť: Skladom 6 ks a viac
U vás: utorok 21. 05. 2024
Nákupom získate 304 Pohodáčikov

PopisTento kompostér je vhodný na spracovanie bežných organických zvyškov pri varení, ako sú odrezky od ovocia a zeleniny, kávová usadenina alebo čajové lístky. Na rozdiel od kompostovania, ku ktorému dochádza za prístupu vzduchu pôsobením dážďoviek a ďalších organizmov, funguje metóda Bokashi na princípe anaeróbnej fermentácie, teda kvasenia bez prístupu vzduchu.
 
Bokashi využíva schopnosti špeciálnych mikroorganizmov – predovšetkým baktérií a kvasiniek. Tie sú obsiahnuté v zmesi, ktorú je nutné k organickým zvyškom prisypávať. Po 2-4 týždňoch získate Bokashi hmotu a čaj, ktorý je výborným prírodným posilňujúcim hnojivom. Bokashi zmes nie je súčasťou balenia.
 
Nádoba bola vyrobená z recyklovaných materiálov podľa návrhu českých dizajnérov v Novom Veselí.
Nádoba na odpad 10,6 l, nádoba na tekutinu 0,25 l.

Parametre a špecifikácia

Farba: sivá
Hĺbka (cm): 26,3 cm
Materiál: plast
Šírka (cm): 25 cm
Výška (cm): 35,5 cm

Katalógové číslo:

 695219
Zdieľať
plastia

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.