Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od 3,99 €
Remoska H2818 Nerezový hrniec Quanta, 28 cm
Katalógové číslo:
124855Popis
- nerez 304 - certifikovaná pre styk s potravinou. Zaručuje zdravé varenie a dokonalú odolnosť voči poškodeniu.
- hliník – je základným kameňom každého hrnca. Vďaka skvelému prenosu tepla zaručuje tie najlepšie výsledky vášho varenia.
- nerez 430 – vďaka vrstve z kvalitného magnetického nerezu môžete v riade Remoska® Quanta uvariť obed pre celú rodinu, pokojne aj na indukčnom sporáku.
- nehrdzavejúci hrniec Remoska® Quanta - vo vnútri je opatrený praktickými odmernými mierkami. Osadený je elegantnými celokovovými ergonomickými nitovanými držadlami.
- sklenená pokrievka - dokonale priliehajúca pokrievka zaisťuje efektívne využitie energie a varenie s úsporou vody. Vyrobená z tvrdeného bezpečnostného skla. Osadená parným ventilom, ktorý zaisťuje odvod nadbytočnej pary a nehrzd. okrajom po obvode profilu "T" pre ľahký odtok skondenzovanej pary späť do nádoby.
Parametre
| Značka: |
Remoska
|
| Elektrika: | áno |
| Hmotnosť: | 3,21 kg |
| Indukcia: | áno |
| Materiál: | nerez + sklo |
| Objem (l): | 10 l |
| Plyn: | áno |
| Priemer: | 28 cm |
| Sklokeramika: | áno |
| Umývačka riadu: | áno |
| Výška (cm): | 18 cm |