Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Orion UH Twister ručná práčka Orion UH Twister ručná práčka
Prenosná pračka UH Twister šetrí vašu emergiu a vodu!Ľahko prenosná, ovládaná pomocou pedálu. Plne nahrádza automatické alebo únavné ručné pranie. Využijete ju všade tam, kde nie je prívod el. prúdu ani vody. Ideálne na chalupu, táborenie, výlety s deťmi. Stačí do práčky naliať vodu, pridať saponát a roztočiť dierovaný kôš práčky šliapaním na pedál. Pomocou uzatvárateľnej odtokovej hadice vodu vypustíme a obdobným spôsobom ako pri praní, pokračujeme pri plákaní a žmýkaní. Šetrná k tkanivám. V spodnej časti sú umiestnené prísavky zabraňujúce pohybu. Dodávame v 2 farbách (modrá, ružová) bez možnosti výberu.
4,0 1
49
4Home Upratovanie Pranie a sušenie Ručné práčky Orion UH Twister ručná práčka

Orion UH Twister ručná práčka

Doprava zadarmo

Orion UH Twister ručná práčka

Dostupnosť: Vypredané

PopisPrenosná pračka UH Twister šetrí vašu emergiu a vodu!Ľahko prenosná, ovládaná pomocou pedálu. Plne nahrádza automatické alebo únavné ručné pranie. Využijete ju všade tam, kde nie je prívod el. prúdu ani vody. Ideálne na chalupu, táborenie, výlety s deťmi. Stačí do práčky naliať vodu, pridať saponát a roztočiť dierovaný kôš práčky šliapaním na pedál. Pomocou uzatvárateľnej odtokovej hadice vodu vypustíme a obdobným spôsobom ako pri praní, pokračujeme pri plákaní a žmýkaní. Šetrná k tkanivám. V spodnej časti sú umiestnené prísavky zabraňujúce pohybu. Dodávame v 2 farbách (modrá, ružová) bez možnosti výberu.

Hĺbka (cm): 35 cm
Hmotnosť: 2 kg
Objem (l): 12 l
Šírka (cm): 38 cm
Výška (cm): 46 cm
 720718
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť