Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Savo original 5l Savo original 5l


Najpredávanejší čistiaci a dezinfekčný prostriedok v Českej republike. Kráľ na trhu čistiacich a dezinfekčných prostriedkov. Už 30 rokov je používaný na dezinfekciu v domácnostiach aj v profesionálnej sfére. Je vhodný aj na dezinfekciu pitnej vody. SAVO Original likviduje choroboplodné zárodky, baktérie a vírusy (vrátane HIV a HBV), riasy a nižšie huby, odstraňuje pachy. Vyniká mimoriadne vysokou čistotou, dlhou záručnou lehotou a unikátnou ekologickou hodnotou, pre ktorú je schválený i na dezinfekciu vody v bazénoch a ako jediný i na pitnú vodu v studniach. Slúži na čistenie a dezinfekciu podláh, nábytku, kuchynského a hygienického náčinia. Použite roztok z 1 l SAVA Original a 10 l vody. Silné znečistenie najprv mechanicky odstráňte. Hračky, predmety a plochy, ktoré prichádza do styku s potravinami, opláchnite po 30 minútach pitnou vodou.

 

Objem: 5 l

0,0 0
6

Savo original 5l

Savo original 5l

Dostupnosť: Vypredané

PopisNajpredávanejší čistiaci a dezinfekčný prostriedok v Českej republike. Kráľ na trhu čistiacich a dezinfekčných prostriedkov. Už 30 rokov je používaný na dezinfekciu v domácnostiach aj v profesionálnej sfére. Je vhodný aj na dezinfekciu pitnej vody. SAVO Original likviduje choroboplodné zárodky, baktérie a vírusy (vrátane HIV a HBV), riasy a nižšie huby, odstraňuje pachy. Vyniká mimoriadne vysokou čistotou, dlhou záručnou lehotou a unikátnou ekologickou hodnotou, pre ktorú je schválený i na dezinfekciu vody v bazénoch a ako jediný i na pitnú vodu v studniach. Slúži na čistenie a dezinfekciu podláh, nábytku, kuchynského a hygienického náčinia. Použite roztok z 1 l SAVA Original a 10 l vody. Silné znečistenie najprv mechanicky odstráňte. Hračky, predmety a plochy, ktoré prichádza do styku s potravinami, opláchnite po 30 minútach pitnou vodou.

 

Objem: 5 l

Objem: 5 l
 213316
Zdieľať
savo

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť