Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od 3,99 €
Sencor SSI 1010GR cestovná žehlička, zelená
Katalógové číslo:
116387Popis
Parametre
| Značka: |
Sencor
|
| Dĺžka (cm): | 19,5 cm |
| Dĺžka prívodného kábla: | 1,9 m |
| Farba: | zelená |
| Hmotnosť: | 0,7 kg |
| Objem nádoby: | 0,05 l |
| Príkon: | 1085 W |
| Šírka (cm): | 8,7 cm |
| Výška (cm): | 8,8 cm |