Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Silk´n čistiaci prístroj na tvár DualClean Silk´n čistiaci prístroj na tvár DualClean
Vyskúšajte čistiaci prístroj na tvár Silk'n Dual Clean a pokožka na Vašom tvári bude vyzerať vitálne a krásna! Kefka s jemnými štetinkami šetrne odstráni všetky nečistoty z Vášho tváre a špeciálny nástavec na vatičky jemne sníme pozostatky make-upu. Výber vatiček je samozrejme na Vás, ničím Vás DualClean neobmedzuje! Všetko uložené v peknom puzdre, tak neváhajte a vyskúšajte, aké to je mať dokonale čistú a jemnú pleť!Silk'n DualClean: Špeciálna kefka s jemnými štetinkami odstráni všetky nečistoty z Vášho tváre. Nástavec na bavlnené vatičky je súčasťou a postará sa o odstránenie make-upu. Na výber máte z dvoch módov. Používajte svoje existujúce vatičky, netreba kupovať špeciálne. Súčasťou balenia je jeden kefka s jemnými štetinkami - nové kefky je možné zakúpiť zvlášť. Luxusné vačok na uloženie. Prístroj funguje na batérie (sú súčasťou balenia).
0,0 0
34
4Home Krása a zdravie Kozmetické a vlasové pomôcky Kozmetické pomôcky Silk´n čistiaci prístroj na tvár DualClean

Silk´n čistiaci prístroj na tvár DualClean

Silk´n čistiaci prístroj na tvár DualClean

Dostupnosť: Vypredané

PopisVyskúšajte čistiaci prístroj na tvár Silk'n Dual Clean a pokožka na Vašom tvári bude vyzerať vitálne a krásna! Kefka s jemnými štetinkami šetrne odstráni všetky nečistoty z Vášho tváre a špeciálny nástavec na vatičky jemne sníme pozostatky make-upu. Výber vatiček je samozrejme na Vás, ničím Vás DualClean neobmedzuje! Všetko uložené v peknom puzdre, tak neváhajte a vyskúšajte, aké to je mať dokonale čistú a jemnú pleť!
 
Silk'n DualClean:
Špeciálna kefka s jemnými štetinkami odstráni všetky nečistoty z Vášho tváre. Nástavec na bavlnené vatičky je súčasťou a postará sa o odstránenie make-upu. Na výber máte z dvoch módov. Používajte svoje existujúce vatičky, netreba kupovať špeciálne. Súčasťou balenia je jeden kefka s jemnými štetinkami - nové kefky je možné zakúpiť zvlášť. Luxusné vačok na uloženie. Prístroj funguje na batérie (sú súčasťou balenia).

Farba: fialová
 352158

Súvisacie videa:

Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť