Menu
SodaStream Športový set fľaša 0,6 l + Sirup Energy SodaStream Športový set fľaša 0,6 l + Sirup Energy
Set športovej fľaše Sodastream s objemom 0,6 l a sirup ENERGY 500 ml ako darček, nielen pre milovníkov pohybu, športu a voľnočasových aktivít. Nová fľaša Sodastream My only bottle je vyrobená z Tritanu. S opakovane použiteľnou fľašou budete mať čerstvo natočenú vodu stále pri ruke po celý deň. Fľaša je tak akurát veľká, aby sa zmestila do vašej kabelky, tašky či batohu a pritom ponúkla dostatok vody na uhasenie smädu.Vlastnosti: voľnočasová fľaša 0,6 l so športovým viečkom na vodu so sebou zo zdravotne nezávadného plastového materiálu bez BPA a iných škodlivých látok, odolná voči slnečnému žiareniu (UV žiarenie) vhodná do umývačky riadu, do 70 °C určená ako pre neperlivú vodu, tak aj perlivú s výrobníkmi SodaStream vhodná ako na cvičenie, tak aj navýlety s priateľmi alebo do školy Sirup SodaStream ENERGY 500 ML ako darček (energetický nápoj s kofeínom, vitamíny B3, B6, B2)Tritan je jedinečný plastový materiál, ktorý svojimi vlastnosťami pripomína sklo, ale stále si zachováva svoje vlastné výhody plastu. Materiál nepojímá žiadne pachy, nefarbí sa (nežltne), je veľmi pružný - odolný, možno umývať aj v umývačke riadu (max 70  C), UV rezistentný - zaistí dlhšiu trvanlivosť vašich nápojov a neobsahuje BPA či iné škodlivé látky.Materiál fľaše musí v priebehu niekoľkých rokov pri používaní vo výrobníku domáce perlivé vody dlhodobo a opakovane odolávať tlaku CO2 plynu z bombičky. Materiál, z ktorého je fľaša vyrobená, sa v dôsledku toho opotrebováva a starne. Aby sme mali istotu, že je maximálne postarané ovaše bezpečie, má každá fľaša stanovené svoje dátum exspirácie, ktoré nájdete priamo na fľaši.NIKDY nepoužívajte fľašu vo výrobníku domáce perlivé vody po uplynutí tohto dátumu a fľašu nahraďte za novú, ktorá vám bude spoľahlivo slúžiť ďalších niekoľko rokov.
0,0 0
18

SodaStream Športový set fľaša 0,6 l + Sirup Energy

SodaStream Športový set fľaša 0,6 l + Sirup Energy

17,99 €  vrátane DPH
Dostupnosť: Skladom
U vás: štvrtok 04. 06. 2020   (kuriérom DPD a DHL)
Nákupom získate 50 Pohodáčikov

PopisSet športovej fľaše Sodastream s objemom 0,6 l a sirup ENERGY 500 ml ako darček, nielen pre milovníkov pohybu, športu a voľnočasových aktivít. Nová fľaša Sodastream My only bottle je vyrobená z Tritanu. S opakovane použiteľnou fľašou budete mať čerstvo natočenú vodu stále pri ruke po celý deň. Fľaša je tak akurát veľká, aby sa zmestila do vašej kabelky, tašky či batohu a pritom ponúkla dostatok vody na uhasenie smädu.
 
Vlastnosti:
  • voľnočasová fľaša 0,6 l so športovým viečkom na vodu so sebou
  • zo zdravotne nezávadného plastového materiálu bez BPA a iných škodlivých látok, odolná voči slnečnému žiareniu (UV žiarenie)
  • vhodná do umývačky riadu, do 70 °C
  • určená ako pre neperlivú vodu, tak aj perlivú s výrobníkmi SodaStream
  • vhodná ako na cvičenie, tak aj navýlety s priateľmi alebo do školy
  • Sirup SodaStream ENERGY 500 ML ako darček (energetický nápoj s kofeínom, vitamíny B3, B6, B2)
 
Tritan je jedinečný plastový materiál, ktorý svojimi vlastnosťami pripomína sklo, ale stále si zachováva svoje vlastné výhody plastu. Materiál nepojímá žiadne pachy, nefarbí sa (nežltne), je veľmi pružný - odolný, možno umývať aj v umývačke riadu (max 70  C), UV rezistentný - zaistí dlhšiu trvanlivosť vašich nápojov a neobsahuje BPA či iné škodlivé látky.
 
Materiál fľaše musí v priebehu niekoľkých rokov pri používaní vo výrobníku domáce perlivé vody dlhodobo a opakovane odolávať tlaku CO2 plynu z bombičky. Materiál, z ktorého je fľaša vyrobená, sa v dôsledku toho opotrebováva a starne. Aby sme mali istotu, že je maximálne postarané o
vaše bezpečie, má každá fľaša stanovené svoje dátum exspirácie, ktoré nájdete priamo na fľaši.
NIKDY nepoužívajte fľašu vo výrobníku domáce perlivé vody po uplynutí tohto dátumu a fľašu nahraďte za novú, ktorá vám bude spoľahlivo slúžiť ďalších niekoľko rokov.

Farba: modrá
Materiál: plast
Objem (l): 0,6 l
Umývačka: áno
 115576
Zdieľať
sodastream

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť