Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Svetelná LED reťaz lampášiky Svetelná LED reťaz lampášiky
Táto svetelná LED reťaz bude nádhernou dekoráciou bez ohľadu na to, kam ju umiestníte - či na schodisko, okno alebo do obývacej steny. Desať lampášov, ktoré svietia príjemným teplým svetlom navodia romantickú intímnu atmosféru. Táto dekorácia je krásna aj keď práve nesvieti. Dĺžka medzi lampášmi je 15 cm, dĺžka od posledného lampášu k batériám je 30 cm. Veľkosť jedného lampášu je 7 x 5,5 x 5,5 cm. Napájanie na 2 x AA batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia.
0,0 0
7

Svetelná LED reťaz lampášiky

Svetelná LED reťaz lampášiky

Dostupnosť: Vypredané

PopisTáto svetelná LED reťaz bude nádhernou dekoráciou bez ohľadu na to, kam ju umiestníte - či na schodisko, okno alebo do obývacej steny. Desať lampášov, ktoré svietia príjemným teplým svetlom navodia romantickú intímnu atmosféru. Táto dekorácia je krásna aj keď práve nesvieti.
 
Dĺžka medzi lampášmi je 15 cm, dĺžka od posledného lampášu k batériám je 30 cm. Veľkosť jedného lampášu je 7 x 5,5 x 5,5 cm. Napájanie na 2 x AA batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia.

Dĺžka (cm): 165 cm
Farba: biela
Materiál: papier
 595001
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť