Princípy a ochrana súkromia na 4home.sk

4home.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe pomocou súborov cookies personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies na zobrazenie cielenej reklamy v reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia

Tescoma Stojanový ventilátor FANCY HOME, antracit Tescoma Stojanový ventilátor FANCY HOME, antracit
Krásny a luxusný stojanový ventilátor sa bude skvele hodiť do horúcich letných dní. Kľúčovým parametrom dobrého ventilátora je možnosť regulácie rýchlosti prúdenia, aby ste si mohli nastaviť práve takú silu fúkania, aká je vám príjemná s ohľadom na aktuálnu teplotu. Preto tento ventilátor ponúka 3 rýchlosti prúdenia vzduchu.Nemenej dôležitý je aj smer prúdenia vzduchu. Aby chladivý vzduch fúkal presne do miest, kde ho práve potrebujete, má ventilátor FANCY HOME nastaviteľný sklon a funkciu striedavého prúdenia vzduchu do strán, tzv. osciláciu, v rozsahu 90 stupňov.Stojanový ventilátor ponúka nastaviteľnú výšku od 90 do 125 cm. Vďaka kvalitnému elektromotoru, ideálnemu tvaru vrtule a vysokej pevnosti oceľového koša je jeho prevádzka veľmi tichá.
5,0 1
129

Tescoma Stojanový ventilátor FANCY HOME, antracit

Doprava zadarmo
Tescoma Stojanový ventilátor FANCY HOME, antracit Tescoma Stojanový ventilátor FANCY HOME, antracit Tescoma Stojanový ventilátor FANCY HOME, antracit Tescoma Stojanový ventilátor FANCY HOME, antracit

Tescoma Stojanový ventilátor FANCY HOME, antracit

Dostupnosť: Vypredané

PopisKrásny a luxusný stojanový ventilátor sa bude skvele hodiť do horúcich letných dní. Kľúčovým parametrom dobrého ventilátora je možnosť regulácie rýchlosti prúdenia, aby ste si mohli nastaviť práve takú silu fúkania, aká je vám príjemná s ohľadom na aktuálnu teplotu. Preto tento ventilátor ponúka 3 rýchlosti prúdenia vzduchu.
 
Nemenej dôležitý je aj smer prúdenia vzduchu. Aby chladivý vzduch fúkal presne do miest, kde ho práve potrebujete, má ventilátor FANCY HOME nastaviteľný sklon a funkciu striedavého prúdenia vzduchu do strán, tzv. osciláciu, v rozsahu 90 stupňov.
 
Stojanový ventilátor ponúka nastaviteľnú výšku od 90 do 125 cm. Vďaka kvalitnému elektromotoru, ideálnemu tvaru vrtule a vysokej pevnosti oceľového koša je jeho prevádzka veľmi tichá.

Parametre a špecifikácia

Hmotnosť: 5,6 kg
Materiál: nerez + plast
Priemer: 40 cm
Príkon: 60 W
Výška (cm): 90 cm

Katalógové číslo:

 803998
Zdieľať
tescoma

Hodnotenie

5,0 (1 hodnotenie)
100 % zákazníkov odporúča

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.