Tescoma Tlakový hrniec ULTIMA DUO 4 a 6 l Tescoma Tlakový hrniec ULTIMA DUO 4 a 6 l
Tlakový hrniec ULTIMA DUO značky Tescoma, to je luxusný tlakový hrniec s dvoma nádobami 4 a 6 l a univerzálnou tlakovou pokrievkou. Jednoduché nastavenie ideálneho tlaku IdealCook pre rýchlu a šetrnú prípravu obvyklých pokrmov. Nádoby sú do seba stohovateľné, pri skladovaní zaberú minimum miesta. Opatrené 4 poistkami a ergonomickými úchytkami. Dodávané s univerzálnou sklenenou pokrievkou, obe nádoby je možné používať aj pre bežné varenie. Trojvrstvové sendvičové dno je vhodné pre všetky typy sporákov. Vyrobené z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a odolného plastu. Možno čiastočne umývať v umývačke riadu.Čo všetko vedia tlakové hrnce ULTIMA? ľahko a intuitívne v nich nastavíte ideálny tlak pre pripravované jedlo vďaka veľkému otočnému uzáveru veka ich pohodlne otvoríte a uzavriete len jednou rukou majú ukazovateľ aktuálneho tlaku počas varenia sú opatrené praktickou meracou stupnicouTieto vlastnosti robia z Ultimy jeden z najlepších tlakových hrncov na trhu a získal vďaka nim prestížne dizajnérske ocenenie Red Dot Design Award 2017.
4,5 4
219

Tescoma Tlakový hrniec ULTIMA DUO 4 a 6 l

Doprava zadarmo
Tescoma Tlakový hrniec ULTIMA DUO 4 a 6 l Tescoma Tlakový hrniec ULTIMA DUO 4 a 6 l Tescoma Tlakový hrniec ULTIMA DUO 4 a 6 l Tescoma Tlakový hrniec ULTIMA DUO 4 a 6 l

Tescoma Tlakový hrniec ULTIMA DUO 4 a 6 l

Dostupnosť: Vypredané

PopisTlakový hrniec ULTIMA DUO značky Tescoma, to je luxusný tlakový hrniec s dvoma nádobami 4 a 6 l a univerzálnou tlakovou pokrievkou. Jednoduché nastavenie ideálneho tlaku IdealCook pre rýchlu a šetrnú prípravu obvyklých pokrmov. Nádoby sú do seba stohovateľné, pri skladovaní zaberú minimum miesta. Opatrené 4 poistkami a ergonomickými úchytkami. Dodávané s univerzálnou sklenenou pokrievkou, obe nádoby je možné používať aj pre bežné varenie. Trojvrstvové sendvičové dno je vhodné pre všetky typy sporákov. Vyrobené z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a odolného plastu. Možno čiastočne umývať v umývačke riadu.
 
Čo všetko vedia tlakové hrnce ULTIMA?
  • ľahko a intuitívne v nich nastavíte ideálny tlak pre pripravované jedlo
  • vďaka veľkému otočnému uzáveru veka ich pohodlne otvoríte a uzavriete len jednou rukou
  • majú ukazovateľ aktuálneho tlaku počas varenia
  • sú opatrené praktickou meracou stupnicou
 
Tieto vlastnosti robia z Ultimy jeden z najlepších tlakových hrncov na trhu a získal vďaka nim prestížne dizajnérske ocenenie Red Dot Design Award 2017.

Dĺžka (cm): 37 cm
Elektrika: áno
Indukcia: áno
Materiál: nerez + plast
Plyn: áno
Priemer: 22 cm
Sklokeramika: áno
Umývačka: áno
 113942
Zdieľať
tescoma

Hodnotenie

4,5 (4 hodnotenia)
100 % zákazníkov odporúča

Otázky

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať