Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od 29,99 €
U vás: utorok 02. 06. 2026
Záhradný úložný box Keter Rockwood 570 l,grafitová farba
Záhradný úložný box Keter Rockwood 570 l,grafitová farba
Katalógové číslo:
713647Popis
- veľký úložný priestor pre textílie aj záhradné náradie
- tmavý dizajn s realistickou imitáciou dreva
- mechanizmus na ľahké otváranie veka
- možnosť využitia ako sedadlo pre 2 osoby
- jednoduchá a rýchla montáž
- vhodné do záhrady, na terasu aj na balkón
- 1x úložný box ROCKWOOD
- materiál: plast
- povrch: imitácia dreva
- farba: tmavošedá
- otváranie: horné veko s podporným mechanizmom
- funkcia: úložný box a sedadlo
- nosnosť: vhodné na sedenie pre 2 osoby
- umiestnenie: exteriér
- montáž: jednoduchá montáž bez špeciálneho náradia
Parametre
| Značka: |
Keter
|
| Farba: | tmavosivá |
| Hĺbka (cm): | 73 cm |
| Hmotnosť: | 18 kg |
| Materiál: | plast |
| Nosnosť: | 220 kg |
| Objem (l): | 570 l |
| Šírka (cm): | 155 cm |
| Výška (cm): | 65 cm |