Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
4Home Poradíme vám Články Krása a zdravie
 • Elektronické cigarety: zdravšie fajčenie

  12. 07. 2012

  V posledných rokoch sa na trhu hojne šíri revolučná novinka, ktorá umožňuje fajčiarom fajčiť oveľa zdravšie. O elektronických cigaretách čiže e-cigaretách, sme už počuli asi všetci. Aké sú teda ich výhody a čím sú pre fajčiarov prospešnejšie?

  prečítať článok
 • Zdravotné pomôcky vám uľavia aj pomôžu

  06. 04. 2012

  Ako už to tak býva, nie každému je dopriate byť úplne zdravý a už vôbec nie po celý život. Našťastie dnes máme veľa možností, ako svojmu zdraviu aj sebe pomôcť. Slúžia nám na to rôzne kompenzačné a zdravotné pomôcky.

  prečítať článok
 • Posilnením imunity proti jarnej únave

  19. 03. 2012

  Pozná to pomaly každý z nás. Zima sa stráca z dohľadu a vlády sa ujíma jar, slniečko začne hriať. A my napriek tomu trpíme bolesťami hlavy, sme nevyspatí a nevrlí - padne na nás jarná únava.

  prečítať článok
 • Tipy pre kvalitný a zdravý spánok

  05. 03. 2012

  Kvalitný spánok je veľmi dôležitou, avšak vplyvom hektického životného štýlu našej doby tiež veľmi podceňovanou časťou dňa. Spánkom strávime celú tretinu nášho života a jeho kvalita je len a len v našich rukách. Správny matrac i životný štýl urobia svoje.

  prečítať článok
action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť