Nadrozmerná preprava
- Tento produkt je príliš objemný alebo ťažký pre štandardné prepravné služby. V košíku vám preto ponúkneme špecializované služby, ktoré bezpečne doručia zásielku na vami zvolenú adresu.
- O doručení objednávky budete dopravcom samozrejme informovaní štandardným spôsobom, ako ste zvyknutí pri bežných zásielkach.
Cena dopravy od 29,99 €
U vás: piatok 05. 06. 2026
Záhradná lavica Keter Otter Bench, grafitová
Záhradná lavica Keter Otter Bench, grafitová
Katalógové číslo:
713644Popis
- kombinácia úložného boxu a lavice v jednom
- priestorný vnútorný priestor na deky, vankúše a doplnky
- možnosť uzamknutia visacím zámkom
- odolný plast s imitáciou dreva
- vhodné na verandu, terasu aj do záhrady
- jednoduchá montáž a nenáročná údržba
- 1x úložná lavica OTTER
- materiál: plast
- povrch: imitácia dreva
- farba: tmavošedá
- funkcia: úložný box a lavica
- uzamknutie: možnosť visacieho zámku
- umiestnenie: exteriér
- montáž: jednoduchá montáž bez špeciálneho náradia
Parametre
| Značka: |
Keter
|
| Farba: | tmavosivá |
| Hĺbka (cm): | 61 cm |
| Hmotnosť: | 15 kg |
| Materiál: | plast |
| Nosnosť: | 220 kg |
| Objem (l): | 227 l |
| Šírka (cm): | 133 cm |
| Výška (cm): | 89 cm |