Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
4Home Poradíme vám Články Záhrada a dielňa
 • 24 tipov na originálne dekorácie na záhradu

  21. 06. 2012

  Máte krásnu zelenajúcu sa a kvitnúcu záhradu, plnú všetkých možných druhov rastlín a napriek tomu máte pocit, že by to ešte niečo chcelo? Od toho je tu trh plný kúzelných, niekedy aj gýčovitých záhradných dekorácií. Stačí si vybrať tú najkrajšiu.

  prečítať článok
 • Záhrada snov: čo robiť v júni

  07. 06. 2012

  Pomaly nám začína leto a na záhradách nás čaká veľa práce, takže nudiť sa určite nebudeme. Pri práci na záhrade sa dočkáme radostí, ale aj starostí. Dozrieva nám prvé chutné šťavnaté ovocie, ale zároveň veselo bujnie burina a množia sa škodcovia. Kvety a rastliny so správou starostlivosťou robia oku radosť. Ale ak je sucho, platí jedna zásada: zalievať, zalievať a zalievať.

  prečítať článok
 • Záhrada snov: čo robiť v máji

  11. 05. 2012

  Nielen pre zapálených záhradkárov sú májové práce na záhrade skôr veľkou radosťou, než skutočnou prácou. Veď, kto by si pobyt vonku na čerstvom vzduchu a slniečku po dlhej zime nevychutnal? A čomu je potrebné sa na záhrade v máji venovať?

  prečítať článok
 • Užite si kempovanie na záhrade aj v prírode

  25. 04. 2012

  Vonku sa nám krásne otepľuje a to určite zvádza každého tráviť svoj voľný čas v prírode, alebo aspoň na slniečku. Väčšina tých, ktorí majú príležitosť, zakempujú aspoň v pohodlí na záhrade, napríklad s kamarátmi pri grile. Niektorí možno vyrazia na piknik alebo nejaký dobrodružný výlet. A tí odvážnejší si zbalia stan a na víkend zmiznú ďaleko od civilizácie.

  prečítať článok
 • Solárne osvetlenie pre vašu záhradu

  03. 04. 2012

  Určite to poznáte - zotmie sa a vy potrebujete niečo vonku pred domom, ako na potvoru vám praskne žiarovka a vy sa skoro dorazíte o nešikovne danú krabicu. Starostlivo sa staráte o svoju záhradku, potom ale príde noc a všetku vašu usilovnosť zahalí tma a vy by ste sa predsa radi kochali pohľadom na svoj výtvor ... Potom je potrebné zaobstarať si pred dom a na záhradu poriadne vonkajšie svietidlo. Vyskúšajte doslova revolučné solárne osvetlenie.

  prečítať článok
 • Dom a záhrada - práca jednoducho, odpočinok štýlovo

  26. 03. 2012

  Máme tu jar a okrem užívania si slniečka majiteľov domov čaká tiež veľa povinností. Dom a záhrada potrebujú po zime pozornosť a starostlivosť. Akých pomocníkov si zaobstarať, aby sme si prácu uľahčili?

  prečítať článok
 • Práce na záhrade v marci

  08. 03. 2012

  Jar nám klope pomaly na dvere a záhrady sa prebúdzajú k životu. A aj keď poctiví záhradkári venovali starostlivosť svojej záhrade i v zime, až teraz nastane raj pre každého, kto sa rád "vŕta v hline". Ako svojej záhrade najlepšie popraje jemné prebudenie zo zimného spánku?

  prečítať článok
action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť